A HÉTVÉGE EREDMÉNYEI 04.08-10

A HÉTVÉGE EREDMÉNYEI 2017.04.08-10

Sajnos ezen a hétvégén nem sok babér termett csapatainknak, ugyanis a lejátszott 7 bajnoki mérkőzésből 3 győzelem mellett 4 vereség született.

Korosztály Dátum/idő Helyszín Csapatok Eredmény
Felnőtt  2017 Április 8., Szombat, 17:00 Sport 11. Sport és Szabadidő Közp. Új-Budai FC Voyage – Ikarus BSE 2 – 1
U-19  2017 Április 9., Vasárnap, 10:00 Siófoki Utánp. sporttelep Siófoki Bányász SE – Ikarus BSE 4 – 0
U-17 2017 Április 9., Vasárnap, 12:00 Siófoki Utánp. sporttelep Siófoki Bányász SE – Ikarus BSE 6 – 0
U-15 2017 Április 9., Vasárnap, 15:00 1165 Bp., Bátony u. 1-33. Ikarus BSE – Salgotarjáni BTC 4 – 1
U-14 serdülő 2017 Április 9., Vasárnap, 10:00 Kocsis Nándor sportközpont Kőbányáért – Ikarus BSE 4 – 6
Öregfiúk 2017 Április 10., Hétfő 19:30 1165 Bp., Bátony u. 1-33. Ikarus BSE – Hidegkúti SC 2 – 3

Új-Budai FC Voyage – Ikarus BSE

Az előzetes várakozások és a papírforma is azt engedte feltételezni, hogy csapatunk begyűjti a 3 pontot a Sportmaxban, hogy továbbra is dobogós helyen maradjon. Sajnos nem így alakult…

A hazai csapat már a 3. percben vezetést szerzett. Egy távoli lövést védett kapusunk, azonban a kipattanóra egy hazai Voyage játékos eszmél hamarabb és védőinket lerázva egy igazítás után a kapu közepébe lőtt. 1-0. Csapatunkon érezni lehetett az egy hetes kényszerpihenőt, nem igazán tudtuk felvenni a fonalat, azonban első valamire való helyzetünket sikerül gólra váltani. A 17. percben Borgulya Dani kapott egy passzt a tizenhatos vonalánál, majd a labdát maga elé engedte és senkitől sem zavartatva a kapuba helyezett. 1-1. A félidőig volt még egy óriási helyzetünk, azonban egy kapu előtti keresztpasszt követően 4 méterről fölé ment a lövés. Kér volt érte, megnyugtatóbb lett volna előnnyel az öltözőbe vonulni.

A második félidőre nem sokat javult a játékunk, ami sajnos meg is bosszulta magát. A félidő elején ismét vezetést szerzett a Voyage, egy távoli szabadrúgás után 2 hazai játékos is zavart okozott a kapu előtt, ennek következtében a labda érintés nélkül a kapu közepében landolt. 2-1. Ismét kezdhettünk mindent elölről, nagy erőket kellett mozgósítani az egyenlítésért, de az utolsó passzokba mindig hiba csúszott, így a tizenhatos vonala előtt szinte minden támadásunk hatástalan maradt. Ellenfelünk masszívan őrizte az előnyt, nem igazán tudtunk mit kezdeni a betömörülő védelmük ellen, így ezen a napon sajnos alulmaradtunk azzal az ellenféllel szemben, akiket jobbára legyőztünk az elmúlt időszakban.

Nagypénteken a RAFC gárdája következik, ahol mindenképpen javítani kell, mert egy igazi rangadó hangulat várható, esély, hogy visszavágjunk a tavaly elszenvedett vereségért, nem mellesleg muszáj pontokat gyűjteni, hogy a bajnoki címért versenyben maradjunk.