U9 (2011) Kölyökliga

2020.03.08.-án Vasárnap csapatunk megmérettetett a Kölyökligában, az eredmények alapján szép sikerekkel

Felsőház:
Ikarus BSE-Monor 4:3
Ikarus BSE-Hírös Kecskemét 6:6

Keret: Balogh Nándor, Keskeny Bálint, Keskeny Benedek, Skultéty Levente, Papp Márton, Nagy Dániel, Lóránth Bence, Macsi Levente.

Hullám hegyekkel és hullám völgyekkel tarkított mérkőzésket sikerült játszanunk, mind a 2 meccsen sikerült megszereznünk a vezetést, majd átengedni az ellenfeleknek, majd újra fordítani amit a Monor ellen sikerült végül megtartanunk, a Kecskemét pedig egy véleményes büntetővel vissza tudott újra jönni. Erős ellenfelekkel találkoztunk, de csak magunknak köszönhetjük, hogy nem tudtunk 2 győzelemmel kezdeni.

Alsóház:
Ikarus BSE-III. Kerület 8:8
Ikarus BSE-Gödi SE 7:5

Keret: Szabó Boldizsár, Isépy Szilveszter, Balázs Péter, Motil László, Mesics Ármin, Szakály Balázs, Kovács Dániel.

Nagy álmosan kezdtük a mérkőzést érthetetlen hibákat követtünk el, aminek hatásra a III. Kerület már 5:1-re is tudott vezetni. A második félidőben egy kis fejmosás után sikerült megfordítani a meccset hatalmas hajtással, küzdeni akarással és 2 perccel a vège előtt már 8:6 ra vezettünk, de a végére elfáradtunk, amit ellenfelünk kihasznált és sikerült egyenlítenie.

A Göd elleni mérkőzésen is záporoztak a gólok, de végig vezetve a mérkőzésen magabiztosan nyert a csapatunk 7:5-re.