U15 hétvégi eredmények, értékelés

MLSZ II. o. U15 Közép “A” csoport 6. forduló

Helyszín: Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

Időpont: 2020.10.03 – 09:00

III. Ker. TVE – Ikarus BSE – 0-2 (0-0)

Gól: Iványos Richárd 70′, Canea Hunor 84′

Jó hangulatú pénteki edzés után már nagyon várta mindenki az eddig veretlen III. Kerület elleni mérkőzést. A korai kezdés ellenére látszott az elszántság és a győzni akarás, a nagyon rossz előjelekkel induló találkozón (4 alap ember betegsége/hiányzása). A védő harmadban tökéletes szerelések, nagyon jó megoldások jellemezték a sok poszton változó védelmet. A pálya közepén rendre párharcokat nyertünk, a középpályásaink által meglepve ezzel a jó játékosokkal tűzdelt ellenfelünket. A félidő 0-0 volt, de sok helyzet maradt ki, amit a kerület, csak szögletekkel tudott kompenzálni. Minden sarokrúgást sikerült nagyon jól menteni. Egész a 70. percig, meddő volt a fölényünk, amikor is, Iványos Richárd egy gyors kontra végén, sokadik lehetőségét kihasználta (0:1). A gól után volt kb. 5 perce az ellenfelünknek, amikor picit beszorultunk, de említésre méltó helyzetig nem jutottak el (így volt ez a találkozó során végig). A bíró (szerintem indokolatlan hosszabbítás) sem tudta gólhoz segíteni a hazai csapatot, sőt a 84.percben Canea Hunor saját eddigi teljesítményét meghazudtolva, nagyon okos góllal beállította a végeredményt (0:2).

Kiemelni senkit sem szeretnék, hisz ‘a csapat’ önfeledt játékkal nyerte meg ezt a rangadót. Gratulálunk!

Úgy érzem ellenfelünk kicsit lenézett minket, ami még inkább az Ikarus fölényét hozta.