U19 beszámoló – Ikarus BSE – Monori SE 2:2 (1:1), Ikarus BSE – Dunakeszi 3:2 (1:1)

Ikarus BSE – Monori SE 2:2 (1:1)

MLSZ IFJÚSÁGI U-19 III. OSZT. KÖZ. A. 14. forduló

2021.02.16 – 15:45 // Budapest, Ikarus BSE sporttelep

Az élmezőny végén álló ellenfél ellen végig kiegyenlített mérkőzést játszottunk.
A védekezés szervezett volt, jól szorítottuk ki az ellenfelet a kapu előtti zónából. Sajnos a védekezésből támadásba való átmenet az egész mérkőzésen lassú volt, ezért a megszerzett labdákból nem tudtunk sikeres egyritmusú ellentámadásokat vezetni. A mérkőzés utolsó szakaszában teljesen beszorítottuk az ellenfelet, de a befejezéseknél kapkodtunk, siettettük a végjátékot, ezért csak döntetlen lett a vége, ami azért igazságosnak mondható. Ami pozitív, hogy a két gólt nagyon szépen felépített támadásból szereztük.
Korábbi eredmény:

Ikarus BSE – Dunakeszi 3:2 (1:1)

MLSZ IFJÚSÁGI U-19 III. OSZT. KÖZ. A. 15. forduló

2021.02.03 – 16:00 – Dunakeszi, Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe

Az idei első bajnoki mérkőzésre jól felkészült fizikai és mentális állapotban érkeztünk.
Védekezésünk mély, de nagyon szervezett volt. Bár két rossz helyezkedésből kétgólos hátrányba kerültünk, a játék képe alapján bíztunk a sikeres folytatásban. Az első félidőben még rossz döntéseket hoztunk az ellenfél kapuja előtt.
A második félidőben feljebb toltuk a védővonalat, már az ellenfél térfelén nyomást gyakoroltunk a labdás területekre. Ebből számos lehetőségünk adódott,amikből szép gólokat rúgva megfordítottuk az eredményt.