Nyert az öregfiúk hétfőn Ikarus BSE – REAC 3-1 (2-0)

Sikerrel vette öregfiúk csapatunk a második idei meccsét is, 3-1 arányban győzött a tabella 8. helyén álló REAC csapata ellen, és immár a dobogó alsó fokán foglal helyet.

A meccs első félidejét szinte végigtámadta az Ika, a vendégek csak ritkán jutottak el helyzetekig. Ez az elán végül a 26. percben gólt eredményezett, Steurer Roland révén megszereztük a vezetést.1-0 Egyperccel a félidő vége előtt Kasinszky is betalált egy szabadrúgásból, a lövést a kapus bevédte ugyan, de mit sem von le István érdemeiből. 2-0

A 2. félidőre teljesen megváltozott a meccs képe. Mi alig alig tudtunk támadást építeni, az ellenfél pedig egyre jobban belelendült a támadásvezetésekbe és rendre próbálkoztak, de vagy a védelem, vagy a kapus a helyén volt. A 71. percben azonban mindenki tehetetlenül nézte, ahogy a vendégek csatára átemeli kapusunkat egy elfutást követően. 2-1 Mindössze 3 percig lett izgalmas a meccs, amikor sikerült kijönnünk a szorításból és egy beadást követően az ellenfél védője a saját hálójába talált. 3-1