Beszámoló: U12, U13, U16

2021.04.11 12.30 MLSZ KIEMELT U12 KÖZÉP-KELET IKARUS BSE 0-10 MTK

“Borzalmasan kezdtük a mérkőzést, amit az MTK könyörtelenül ki is használt. A félidő második felére viszont felpörgött a csapat és nem csak a védekezésünk javult fel, de komoly gólszerzési lehetőségeket is ki tudtunk alakítani az ellenfél kapuja előtt. Sajnos ezek ekkor is és a folytatásban is kimaradtak. A második félidőben nálunk már észrevehetőek voltak a fáradság jelei, míg az ellenfél rengeteg cserével folyamatosan friss és minőségi játékosokat tudott pályára küldeni. Összességében kár az első 15 percért, mert a mérkőzés többi részében tisztességgel helytállt a csapat egy kiváló ellenféllel szemben.”

Orestein József

2021.04.11 9.00 MLSZ KIEMELT U13 KÖZÉP-KELET IKARUS BSE 0-12 MTK

“Legjobb igyekezetünk ellenére nagy gólarányú vereség a vége. Szerettünk volna közelebb kerülni ellenfelünkhöz nem sikerült. Remélem a folytatásban jobb teljesítményre leszünk képesek.”

Máhr Károly

2021.04.10 10.00 MLSZ REGIONÁLIS U17 KÖZÉP “A” csoport Gödöllői SK 2-6 Grund 1986 FC (IKA)

Kezdő: Abaházi – Makai, Tisza, Mikes,Dósa, Vitéz, Juhász, Kelemen, Deák(Csides), Pongor, Kanyar
Gólszerzők : Dósa, Mikes, Kanyar, Pongor 2, Juhász

“A mérkőzésen végig a kezünkben volt a játék irányítása , ma jól felálltak az alakzatok ,és élvezték a fiúk a mérkőzést.”