Beszámoló: U15 – Ikarus BSE – SZAC 1-0

2021.05.05 16.00 MLSZ REGIONÁLIS U15 KÖZÉP “A” csoport IKARUS BSE 1-0 1908 SZAC BUDAPEST

Gól: Iványos Olivér 80′

Jó játék, mezőfölény, a “végén” megérdemelt győzelem. A védekezésben kimagasló teljesítmény, amit Kolonics Tomi produkált. Jó helyzetkezeléssel, magabiztos szerelésekkel járult hozzá a csapat jó teljesítményéhez. A labdakihozatalok, annak ellenére jól sikerültek, hogy ellenfelünk jó csinálta a letámadásait. A középpályások sok párharcot nyertek, ezzel együtt jött rengeteg labdaszerzés is. A szélsők már sokkal többször segítettek a védekezésben. Szép támadásokkal vezettünk, de gólt nem sikerült szerezni az utolsó percig. A csatárok rengeteg helyzetet hagytak ki (6 db kapufát rúgtunk a mérkőzés alatt és 3-szor vezettük a labdát a kijövő kapusba). Az utolsó másodpercben jó formában lévő Iványos Olivér talált be és ezzel otthon tartottuk a 3 pontot, fenntartva az esélyt a harmadik hely megszerzésére. A mérkőzés nehézségét az is fokozta, hogy több játékos 5 napon belül 4. mérkőzését játszotta.