Beszámoló: Juniális kupa 2014-es korosztály

2021.06.06 (vasárnap) // Helyszín: Gödöllői Szűcs Lajos Sportcentrum

Edzők: Zabó Ottó vezetőedző, Török Sámuel pályaedző

Szép napsütéses nyári melegben a Gödöllői Juniális Kupán vettünk részt.

Az első mérkőzésükön a BVSC csapatával kerültünk szembe, szinte már szokásosnak mondhatóan belealudtunk a mérkőzésben és csak a 12 perces játékidő második felében ébredtünk fel és ennek eredményeképpen sikerült 4 gólt is szereznünk de a győzelemhez ez kevés volt! A második mérkőzésen javítottunk a játékunkon sok jó passz volt sok jó csel, remek támadás építésekkel tele tűzdelt meccsen a Göd csapatával egy remek 5:5-ös eredményt játszottunk. Következő mérkőzésen az ellenfelünk a III.kerületi TVE csapatat volt. Itt láttam igazán a srácokon, hogy megérkeztek a tornára hiszem 5:2-re nyertük a mérkőzést. Majd ezen a sikeren felbuzdulva a Kecskemétet vertük 7:2-re. Majd az Eger következett akitől vereséget szenvedtünk. Így a csoportnegyedikként jutottunk tovább. Következett a VUK SE elleni mérkőzés ahol kicsit több volt az egyéni hiba hiányoztak az egyéni villanások, ami jellemző volt az UTE ellen is, itt az utolsó utáni pillanatban kaptunk egy gólt ,ami megpecsételte a mérkőzést és 2:1 vereséget szenvedtünk. Az utolsó mérkőzésen a Győr csapatátát fogadtuk ahol most mi tudtunk fordítani és az utolsó percben 4:4-re hoztuk a mérkőzést és ezzel büntető párbajban vagyis félpálya üres kapuk döntöttek a 14. hely sorsáról! Ellenfelünk a 3 büntetőből 2-őt rúgott be még mi mind 3 büntetőből 3-at sikerült értékesíteni és ezzel sikeres mérkőzésen lettünk túl.

Két meccset leszámítva a motivációval és a küzdeni akarásra ma sem volt panasz. Ez most egy 24 csapatos torna 14 helyére volt elég.

Minden játékosunkra nagyon büszkék vagyunk. Csak így tovább!

Csapattagok: Izsó Viktor, Fehér Marcell, Cseresnyési Ábel, Belancsity Deján, Varga Bernárd, Schlegl Soma