Hétvégi képes beszámolók

Így alakult az Ikarus BSE csapatainak Január utolsó hétvégéje

2012: BLSZ téli futsal
Újabb két nehéz ellenfél ellen játszott 2012-es csapatunk a BLSZ téli futsal bajnokságban:
Ikarus BSE- FTC 1-6
Ikarus BSE – MészölyFS 2-4

2015: bronzérem Monoron
U8-as csapatunk jól focizva végzett harmadik helyen a monori NewYearCupon és csak a gólarány miatt nem lett eggyel fényesebb.
A torna legjobb játékosa Csikós Zsombor lett az Ikarus BSE csapatából.
Szép volt fiúk!

Hajrá Ika, csak az Ika!
2014: még egy bronzérem Monoron
A délelőtti 2015-ös bronzérem után U9-es csapatunk is a dobogó harmadik fokán végzett a monori NewYearCupon.

Zabó Ottó tanítványai eggyel jobb helyezése, lemásolva a kisebbek délelőtti teljesítményét, szintén csak a gólkülönbségen múlt.

Felnőtt felkészülési mérkőzések:
Az NB3-as Balatonfüred és a megyei másodosztályú Csömör volt a vendégünk
Ikarus BSE – Balatonfüredi FC (NB3) 0-2
Ikarus BSE – Csömör (megye 2.o.) 3-1
A múlt heti Vác elleni 2-0-ás vereség után ma két edzőmeccset is játszott felnőtt csapatunk kiegészülve az U19-es csapat néhány játékosával.
A két találkozó biztosította a megfelelő mérkőzés terhelést minden játékosnak, illetve újabb fiatalok mutathatták meg magukat felnőtt ellenfelekkel szemben.
U14-15:
Döntetlenek a hazai felkészülési mérkőzéseken
2008-as csapatunk a Monorral játszott döntetlent felkészülési mérkőzésen
Ikarus BSE – Monor 1-1

2009: Ikarus BSE -BVSC 2-2

U12-13: a Paksi FC-t láttuk vendégül
Az NB1-s Paks utánpótlás csapatai érkeztek ma a Bátony utcába. Nyáron az U16-17, most az U12-13 érkezett Tolna megyéből és szeretnénk további korosztályokban is folytatni velük az edzőmérkőzéseket.
U12:
Ikarus BSE – Paks 4-1
U13:
Ikarus BSE – Paks 2-5

U16-17: Az országos bajnokságban szereplő Újpest FC-vel játszottunk felkészülési mérkőzéseket