Összeállítás: Fodor, Paulovics, Jova, Canea, Papp, Lock, Kolaj, Baruni, Kodány, Beke, Apfel

Cserék: Lajtai, Polyák, Juhász, Horváth, Kolonics

Gólok: Canea 30′, 52′

Csizmadia Attila edzői értékelése:

Vasárnap remek időben játszott a csapatunk. Sajnos ismételten volt hiányzónk. A mérkőzést ismételten jó felfogásba kezdtük, de mégis az ellenfél szerezte meg a vezetést. Az első félidőben több helyeztünk is volt, és egy helyzetet sikerült is értékesíteni. A félidőben 1:1-s eredménnyel mentünk az öltözőbe, és azt kértük a srácoktól, hogy sok passzal nyugodtan játszanak. A második félidőben még 3-4 helyzetet kialakítottunk, de sajnos ezekből egy gólt tudtunk szerezni, míg a Szolnok nem.

Összességében, a mutatott jó játékunk alapján, úgy gondolom a győzelmünk megérdemelt volt. Több mutatós támadást is vezettünk, ami a jövőre nézve biztató.
Ismételten több nagyon jó teljesítményt láttunk.