2023.05.21 – 14:00 // Budapest, Ikarus BSE Sporttelep

Összeállítás: Fodor, Gébert, Kolaj, Canea, Baruni, Papp, Posta, Kodány, Beke, Loch, Kolonics

Cserék: Paulovics 46′, Polyák 71′, Németh 46′, Horváth 61′, Juhász 46′, Dudás 46′, Jova 68′

Gólok: Canea 17′ 75′, Kodány 22′, Németh 49′

Csizmadia Attila vezetőedző értékelése:

Ezen a héten is volt hiányzónk, sajnos ez egész évben jellemző volt. Ennek ellenére 18 fővel indultunk neki ennek a mérkőzésnek. Úgy számoltuk, hogy ellenfelünk 13-14 fővel fog érkezni. Tudtuk, ha folyamatos pressinget alkalmazunk, a nagy melegben előbb utóbb az ellenfél el fog fáradni, tudtuk hogy a hosszabb kispadunk így előnyünkre válik.

Mint később kiderült, jól taktikáztunk.

A vezetést az ellenfél egy egyéni hibából szerezte meg, de a srácok a taktikát betartva, folyamatosan nyomás alatt tartotta az ellenfelét, ami ki is fizetődött, és még az első félidőben megfordítottuk az eredményt és 2:1-s eredménnyel mentünk szünetre. A félidőben 4 helyen is frissítettünk, majd a másik félidőben további 3 helyen, ami meg is látszott, sorra alakítottuk ki az elfáradt ellenfelünk kapuja előtt a helyzeteket, és további két góllal növeltük az előnyünket. Végül 4:1-re sikerült nyerni.
A következő hétvégén játsszuk az utolsó mérkőzésünket, bízom benne, legalább akkora motiváció, lesz a srácokban mint ezen a napon.