Hírek

U14 BLSZ és MLSZ beszámolók

U14 BLSZ és MLSZ beszámolók

Ezüstérmes a 2004-es csapatunk

EZÜSTÉRMES A 2004-ES CSAPATUNK AZ MLSZ II. OSZTÁLY KÖZÉP A CSOPORTJÁBAN.

MLSZ 2007: Bronzérem, MLSZ 2006: 4. hely

MLSZ 2007: Bronzérem, MLSZ 2006: 4. hely

U14 MLSZ és BLSZ beszámolók 18-19-20. fordulók

U14 MLSZ és BLSZ beszámolók 18-19-20. fordulók

XI. MAKSIAUTÓ FOCIKA KUPA

XI. MAKSIAUTÓ FOCIKA KUPA

U14 – MLSZ meccsbeszámolók

U14 – MLSZ meccsbeszámolók

JÖN, JÖN, JÖN!! XI. MaksiAutó Focika kupa

XI. MaksiAutó FocIKA Kupa

U14 elmaradt meccs pótlása

U14 elmaradt meccs pótlása

Hétvégi eredmények röviden

Hétvégi eredmények röviden

U14 – MLSZ ÉS BLSZ hétvégi mérkőzések eredményei, értékelései

U14 – MLSZ ÉS BLSZ hétvégi mérkőzések eredményei, értékelései

U14 hétvégi beszámoló

U14 hétvégi beszámoló

Bozsik Kiemelt C Torna Monor

Bozsik Kiemelt C Torna Monor

Hétvégi Program 2019.04.05-08

Hétvégi Program 2019.04.05-08

U14 – MLSZ ÉS BLSZ hétvégi mérkőzések eredményei, értékelései

U14 – MLSZ ÉS BLSZ múlt hétvégi és e hétvégi mérkőzések eredményei, értékelései

U9 ezüstérem

U9 ezüstérem

U14 – MLSZ ÉS BLSZ hétvégi mérkőzések eredményei, értékelései

U14 – MLSZ ÉS BLSZ hétvégi mérkőzések eredményei, értékelései

U14 – MLSZ ÉS BLSZ hétvégi mérkőzések eredményei, értékelései

U14 – MLSZ és BLSZ hétvégi mérkőzések eredményei, értékelései

Hétvégi Program 2019.03.09-10

Hétvégi Program 2019.03.09-10

Hétvégi utánpótlás eredmények, összefoglalók

Hétvégi utánpótlás eredmények, összefoglalók

U14 – Ikarus BSE – Dunakeszi 6:0 / edzői értékelés

MLSZ U14 II. Osztály Közép „A” Csoport, 17. Forduló

MLSZ U14 II. Osztály Közép „A” Csoport 16. forduló értékelés

MLSZ U14 II. Osztály Közép „A” Csoport 16. forduló értékelés

U14 felkészülési időszak összefoglaló

U14 felkészülési időszak összefoglaló

Hétvégi program 2019.03.02-03.

Hétvégi program 2019.03.02-03.

U10 edzőmérkőzés: IKARUS BSE 9-13 HONVÉD

U10 edzőmérkőzés: IKARUS BSE 9-13 HONVÉD

Tisztújító közgyűlés – 2019.03.25

Tisztújító közgyűlés – 2019.03.25

Pest megyei Futsal hétvége – 2009-es korosztály

Pest megyei Futsal hétvége sorozat: a 2009-es korosztályunk beszámolója

ESMTK-MFA régiós U14-es torna értékelése

Tánczos Gergő, IKARUS BSE U14 vezetőedző: A szombati nap folyamán részt vettünk az ESMTK által életre hívott, U14-es korosztály számára kiírt felkészülési tornán.

Felkészülési rövidhírek

U14: II.hely az ESMTK-MFA régiós felkészülés tornán 1 kapott góllal U9: II.hely a SZAC kupán veretlenül U15: IKARUS BSE-III.ker.TUE 5-0 Felnőtt: Ikarus BSE – Gyömrő 3-0 (1-0)

Elnöki nyilatkozat

Svantner István tájékoztatása

Ikarus BSE U15 – Honvéd MFA U14

Az Ikarus BSE U15-ös gárdája látogatta meg a Honvéd MFA U14-es csapatát az új akadémiànkon! Az edzőmeccs jól szolgálta a felkészülést, erősítette összetartozásunkat.

Segítség kérése

Keresünk szakembert Husquarna típusú fűnyíró és karbantartó gépeink időszakos karbantartására, illetve meghibásodás esetén eseti jellegű szerelésére.

Felnőtt csapat felkészülés

Január 10-én 19 órai kezdéssel kezdetét veszi a felnőtt csapat felkészülése a 2018/19-es tavaszi szezonra.

Varga László a felnőtt csapat új edzője

Tegnapi napon vált hivatalossá, hogy a vezetőség megegyezett Varga Lászlóval, aki tavasztól irányítja a felnőtt csapatot.

Távozott Borgulya István a felnőtt csapatunk vezetőedzője

Az őszi szezon végén távozik felnőtt csapatunk kispadjáról Borgulya István, vezetőedző.

Szívünk az IKÁÉ, lelkünk az ördögé…

…szól az Ultras Ikarus szurkolóinak szlogenje. 25 éves az Ultras Ikarus!

Hétvégi program 11.09-11

Hétvégi program 11.09-11

Hétvégi program 11.02-03

HÉTVÉGI PROGRAM

Ikarus BSE – RAFC 1-0 (0-0)

Győzelem a 16. kerületi derbin. Ikarus BSE – RAFC 1-0 (0-0)

Hétvégi program 10.13-14

HÉTVÉGI PROGRAM

Hétvégi program 10.06-07

HÉTVÉGI PROGRAM

Dunamenti Iskola Gyermek Liga

Dunamenti Iskola Gyermek Liga

Hétvégi + hétközi program 09.29-30, 10.03

HÉTVÉGI PROGRAM

U16: Három gól és győzelem Szlovénia ellen

Helembai Márk, egykori játékosunk megszerezte első gólját az u16-os magyar válogatottban.

Hétvégi program 09.22-23

HÉTVÉGI PROGRAM

Sorsoltak a Budapest Kupában

Az MLSZ Budapesti Igazgatóságának Versenybizottsága kisorsolta a Budapest Kupa 2. fordulójának párosításait. A mérkőzések hivatalos játéknapja: 2018. szeptember 19-20.

Hétvégi program 09.15-16

HÉTVÉGI PROGRAM

2009: Első Bozsik C torna

2009: Első Bozsik C torna

Hétvégi program és jövő heti hétközi mérkőzések

HÉTVÉGI PROGRAM ÉS JÖVŐ HETI HÉTKÖZI MÉRKŐZÉSEK

MLSZ U-14 és MLSZ U-15 korosztály bajnoki eredmények

MLSZ U-14 és MLSZ U-15 korosztály bajnoki eredmények

Változások az edzői stábban

Változások az edzői stábban

Győzelem a BLSZ 1 nyitányán

ASR Gázgyár – Ikarus BSE 0-2

Budapest Kupa: az 1. forduló

Az MLSZ Budapesti Igazgatóság évadnyitó értekezletén kisorsolásra került a Budapest Kupa első fordulója.

Rajtol a BLSZ I. bajonkság

2018.08.17-én 17:30 kor kezdetét veszi az idei pontvadászat a BLSZ 1. osztályban.

Pestszentimrei SK – Ikarus BSE – Magyar kupa mérkőzés

Ma elkezdődnek a Magyar kupa küzdelmei a BLSZ-ben szereplő csapatokkal.

Elkezdődik a felkészülés az utánpótlásnál is

Elkezdődik a felkészülés az utánpótlásban is

Magyar Kupa: Pestszentimrei SK – Ikarus BSE

Az MLSZ Budapesti Igazgatóságának Versenybizottsága 2018.07.17-én 10 órától kisorsolta a Magyar Kupa BLSZ-s fordulóit.

Ikarus játékosok a Budapest válogatottban

Remek eredménnyel zárta budapesti 16 éves labdarúgó válogatottunk az idei 4 város tornáját.

Tornagyőzelem és bronzérem Egerben

4 korosztályban 5 csapatunk vett részt az idei egri Aventics Kupán. 2006-os csapatunk nemzetközi tornát nyert, 2007-eseink bronzérmesek lettek. 2006: legjobb mezőnyjátékos: Auer Péter 2007: gólkirály: Boga Bálint      GÓLOK:   Ünneplés:  

2007: Tornagyőzelem az Elitben

U-11-ES CSAPATUNK PARÁDÉS JÁTÉKKEL NYERTE A VULCANO KUPÁT

2006 -os korosztály – Danone Kupa

2006 -os korosztály, Danone Kupa selejtező, Debrecen