Bajnoki mérkőzések

 

Az Ikarus BSE csapatainak bajnoki meccsei

(A sorsolás a megjelölt időpontokhoz képest változhat.)

Korábbi szezonok: 2016/2017

2017/2018-as szezon

>> FELNŐTT (BLSZ I. osztály) <<

IFI I. (MLSZ U – 19 III.O. KÖZÉP C) (Komárom-Esztergom megye)

Dátum/idő Csapatok Helyszín Eredmény
2017.09.03 15:00 IKARUS BSE  CSÁKVÁR TK Bátony u. 1:1
2017.09.09 16:00 KOMÁROM VSE IKARUS BSE  Czibor Zoltán Városi Sporttelep 1:1
2017.09.17 13:00 IKARUS BSE  GRUND 1986 FC Bátony u. 3:3
2017.09.23 12:00 VIADUKT SE BIATORBÁGY IKARUS BSE Iharos Dűlő 4:1
2017.10.01 15:00 IKARUS BSE BUDAFOKI LC Bátony u. 7:1
2017.10.07 12:00 IKARUS BSE BVSC-ZUGLÓ ” A “ Bátony u. 4:0
2017.10.15 15:00 T-BÁLINT LABDARÚGÓ AK SE IKARUS BSE Bátony u. 1:7
2017.10.18 14:00 IKARUS BSE CSEP-GÓL FC SE Bátony u. 6:1
2017.10.28 14:00 DOROGI FC IKARUS BSE Monostori Tivadar
Utánpótlásnevelő Centrum
3:1
2017.11.05 13:00 IKARUS BSE FC ESZTERGOM Bátony u. 3:3
2017.11.12 12:00 DUNAKANYAR SE IKARUS BSE Dunakanyar SE sportpálya 2:2
2017.11.19 13:00 IKARUS BSE AIRNERGY FC Bátony u.  
2017.11.26 13:00 KELEN SC IKARUS BSE Kelen pálya  

IFI II. (MLSZ U – 17 III.O. KÖZÉP C) (Komárom-Esztergom megye)

Dátum/idő Csapatok Helyszín Eredmény
2017.09.03 13:00 IKARUS BSE  CSÁKVÁR TK Bátony u. 2:4
2017.09.09 14:00 KOMÁROM VSE IKARUS BSE  Czibor Zoltán Városi Sporttelep 4:1
2017.09.17 11:00 IKARUS BSE  GRUND 1986 FC Bátony u. 4:3
2017.09.23 10:00 VIADUKT SE BIATORBÁGY IKARUS BSE Iharos Dűlő 4:0
2017.10.01 13:00 IKARUS BSE BUDAFOKI LC Bátony u. 1:3
2017.10.07 10:00 IKARUS BSE BVSC-ZUGLÓ ” A “ Bátony u. 0:2
2017.10.15 13:00 T-BÁLINT LABDARÚGÓ AK SE IKARUS BSE Bátony u. 7:3
2017.10.22 11:00 IKARUS BSE CSEP-GÓL FC SE Bátony u. 1:2
2017.10.28 12:00 DOROGI FC IKARUS BSE Monostori Tivadar
Utánpótlásnevelő Centrum
11:2
2017.11.05 11:00 IKARUS BSE FC ESZTERGOM Bátony u. 0:1
2017.11.12 10:00 DUNAKANYAR SE IKARUS BSE Dunakanyar SE sportpálya 6:1
2017.11.19 11:00 IKARUS BSE AIRNERGY FC Bátony u. 0:4
2017.11.26 11:00 KELEN SC IKARUS BSE Kelen pálya  

 

SERD. I. (MLSZ U-15 II. Közép-A.) (Pest megye)

Dátum/idő Csapatok Helyszín Eredmény
2017.09.02 11:00 Angyalföldi SI DSE IKARUS BSE Budapest, Láng SK Sporttelep 6:0
2017.09.10 13:00 IKARUS BSE  Dunakanyar SE-Szentendre Bátony u. 3:5
2017.09.16 10:00 Monori SE IKARUS BSE Monor, Balassi Bálint utcai Stadion 1:0
2017.09.24 12:00 IKARUS BSE Goldball ’94 FC Bátony u. 1:6
2017.10.01 10:00 SZOLNOKI MÁV UFC IKARUS BSE  Szolnoki Tiszaliget Stadion 2:0
2017.10.08 12:00 BUDAÖRS IKARUS BSE  Budaörsi Stadion 4:1
2017.10.14 12:00 IKARUS BSE  BUDAI FC Bátony u. 1:7
2017.10.21 12:00 ÚJPEST FC IKARUS BSE  Újpest Sportcentrum 8:1
2017.10.28 13:00 IKARUS BSE  MERCEDES-KECSKEMÉT Bátony u. 0:3
2017.11.04 10:00 SOROKSÁR SC IKARUS BSE  Szamosi Mihály Sporttelep 1:5
2017.11.11 13:00 IKARUS BSE  GLORIETT SE Bátony u. 0:2
2017.11.18 12:00 VÁC VLSE IKARUS BSE Váci Városi Stadion 3:1
2017.11.25 13:00 IKARUS BSE  III. KER. TVE Bátony u.  

 

SERD. II. (MLSZ U-14 II. Közép-A.)

Dátum/idő Csapatok Helyszín Eredmény
2017.09.02 13:00 Angyalföldi SI DSE IKARUS BSE Budapest, Láng SK Sporttelep 1:4
2017.09.10 11:00 IKARUS BSE  Dunakanyar SE-Szentendre Bátony u. 7:1
2017.09.16 12:00 Monori SE IKARUS BSE Monor, Balassi Bálint utcai Stadion 2:4
2017.09.24 10:00 IKARUS BSE Goldball ’94 FC Bátony u. 6:1
2017.10.01 12:00 SZOLNOKI MÁV UFC IKARUS BSE  Szolnoki Tiszaliget Stadion 8:1
2017.10.08 10:00 BUDAÖRS IKARUS BSE  Budaörsi Stadion 1:8
2017.10.14 10:00 IKARUS BSE  BUDAI FC Bátony u. 2:1
2017.10.21 10:00 ÚJPEST FC IKARUS BSE  Újpest Sportcentrum  7:0
2017.10.28 11:00 IKARUS BSE  MERCEDES-KECSKEMÉT Bátony u. 2:5
2017.11.04 12:00 SOROKSÁR SC IKARUS BSE  Szamosi Mihály Sporttelep 1:6 
2017.11.11 11:00 IKARUS BSE  GLORIETT SE Bátony u. 3:3
2017.11.18 10:00 VÁC VLSE IKARUS BSE  Váci Városi Stadion 4:1
2017.11.25 12:00 IKARUS BSE  III. KER. TVE Bátony u.  

 

SERD. II. (BLSZ U-14 2. csop.)

Dátum/idő Csapatok Helyszín Eredmény
2017.09.10 10:00 1908 SZAC IKARUS BSE Deák Ferenc “Bamba” Sporttelep 3:0
2017.09.17 12:00 Kőbányáért IKARUS BSE Kocsis Sándor Sportközpont 0:6
2017.09.24 15:00 IKARUS BSE KISE Bátony u. 3:1
2017.10.01 10:00 RTK IKARUS BSE RTK sporttelep elmaradt
2017.10.07 15:00 IKARUS BSE Future Stars FC Bátony u. elmaradt 
2017.10.14 ??:?? Goldball ’94 FC IKARUS BSE  Goldball park elmaradt 
2017.10.22 13:00 IKARUS BSE  Csillaghegyi MFS Bátony u. 6:0
2017.10.29 10:00 Csep-Gól FC IKARUS BSE  Csep-Gól sporttelep 1:4
2017.11.05 15:00 IKARUS BSE  Szent Pál Akadémia Bátony u. 4:0
2017.11.11 16:30 TFSE Hegyvidék IKARUS BSE  Vasas Pasarét 2:0
2017.10.31 14:00 IKARUS BSE  Lőrinc United FC Bátony u. 9:0

 

SERD. III. (MLSZ U-13 I. Oszt. Közép-Kelet.)

Dátum/idő Csapatok Helyszín Eredmény
2017.09.10 13:00 III. KER. TVE IKARUS BSE III. ker. TVE Sporttelep 8:1
2017.09.17 15:00 IKARUS BSE  MTK BUDAPEST Bátony u. 0:1
2017.09.23 16:00 BUDAPEST HONVÉD-MFA IKARUS BSE Bozsik Stadion 6:0
2017.10.01 09:00 IKARUS BSE CSEPEL HUNGARY Bátony u. 2:1
2017.10.15 12:00  IKARUS BSE  MÉSZÖLY FOCISULI SE Bátony u.  2:3
2017.10.22 10:00 BSE PALÓC FARKASOK IKARUS BSE  Balassagy. Ipolyparti Sportcentrum 1:5
2017.10.29 13:00 IKARUS BSE  GYÖNGYÖSI AK Bátony u.  3:4
2017.11.08 13:30 JÁSZBERÉNYI FC IKARUS BSE  Jászberényi Városi Stadion 4:2
2017.11.12 13:00 IKARUS BSE  MONORI SE Bátony u.  2:2
2017.11.19 11:30 FC HATVAN IKARUS BSE  Hatvani Népkerti Sporttelep 1:4
2017.11.26 13:00 IKARUS BSE  GLORIETT SE Bátony u.  
2017.12.02 11:30 VÁC VÁROS LSE IKARUS BSE   Vác Városi tadion  

SERD. IV. (MLSZ U-12 I. Oszt. Közép-Kelet.)

Dátum/idő Csapatok Helyszín Eredmény
2017.09.10 13:00 III. KER. TVE IKARUS BSE III. ker. TVE Sporttelep 3:4
2017.09.17 13:00 IKARUS BSE  MTK BUDAPEST Bátony u. 0:3
2017.09.23 14:30 BUDAPEST HONVÉD-MFA IKARUS BSE Bozsik Stadion 6:1
2017.10.01 11:00 IKARUS BSE CSEPEL HUNGARY Bátony u. 0:1
2017.10.15 10:00  IKARUS BSE  MÉSZÖLY FOCISULI SE Bátony u.  2:2
2017.10.22 10:00 BSE PALÓC FARKASOK IKARUS BSE  Balassagy. Ipolyparti Sportcentrum 1:3
2017.10.29 11:00 IKARUS BSE  GYÖNGYÖSI AK Bátony u.  8:0
2017.11.29 13:30 JÁSZBERÉNYI FC IKARUS BSE  Jászberényi Városi Stadion  
2017.11.12 11:00 IKARUS BSE  MONORI SE Bátony u.   4:0
2017.11.19 10:00 FC HATVAN IKARUS BSE  Hatvani Népkerti Sporttelep  0:7
2017.11.26 11:00 IKARUS BSE  GLORIETT SE Bátony u.  
2017.12.02 10:00 VÁC VÁROS LSE IKARUS BSE   Vác Városi tadion