Az Ikarus BSE csapatainak bajnoki meccsei, a 2017/18-as őszi idény sorsolása
(A sorsolás a megjelölt időpontokhoz képest változhat.)
Felnőtt csapat
Dátum | Csapatok | Helyszín | Eredmény | ||
2017 Február 25., Szombat, 16:00 | Műegyetemi FC | – | Ikarus BSE | Siketek SC sporttelep | 1 – 3 |
2017 Március 4., Szombat, 18:00 | Testvériség SE | – | Ikarus BSE | REAC pálya | 2 – 3 |
2017 Március 11., Szombat, 15:00 | Kelen SC | – | Ikarus BSE | Kelen pálya | 1 – 3 |
2017 Március 18., Szombat, 14:00 | Ikarus BSE | – | Ferencvárosi FC | Bátony u. | 6 – 2 |
2017 Március 25., Szombat, 13:00 | Unione FC | – | Ikarus BSE | III. Kerületi TVE sporttelep | 3 – 1 |
2017 Április 8., Szombat, 17:00 | Új-Budai FC Voyage | – | Ikarus BSE | Sport 11. Sport és Szabadidő Közp. | 2 – 1 |
2017 Április 14., Péntek, 16:00 | Ikarus BSE | – | RAFC | Bátony u. | 0 – 4 |
2017 Április 22., Szombat, 13:00 | Pestszentimrei SK | – | Ikarus BSE | Pestszentimrei SK sporttelep | 1 – 0 |
2017 Április 29., Szombat, 16:00 | 43. sz. Építők SK | – | Ikarus BSE | Sportmax 11. Kánai út. | 0 – 0 |
2017 Május 6., Szombat, 16:30 | Ikarus BSE | – | Hegyvidék SE | Bátony u. | 2 – 1 |
2017 Május 13., Szombat, 17:00 | II. Ker. UFC |
– | Ikarus BSE | Bp., Oxigén Buda Kft. | 1 – 4 |
2017 Május 20., Szombat, 11:00 | ASR Gázgyár |
– | Ikarus BSE | ASR Gázgyár sporttelep | 3 – 0 |
2017 Május 27., Szombat, 11:00 | Fővárosi Vízművek SK | – | Ikarus BSE | Főv. Vízművek sporttelep | 4 – 5 |
2017 Június 2., Péntek, 18:00 | Ikarus BSE |
– | THSE Szabadkikötő | Bátony u. | ? |
U-19
Dátum | Csapatok | Helyszín | Eredmény | ||
2017 Március 5., Szombat, 12:00 | Ikarus BSE | – | KISE | Bátony u. | 5 – 1 |
2017 Március 25., Szombat, 12:00 | Csákvári TK | – | Ikarus BSE | Csákvári sportközp. | 2 – 7 |
2017 Április 2., Vasárnap, 14:00 | Ikarus BSE | – | Dunakanyar SE Szentendre | Bátony u. | 7 – 1 |
2017 Április 9., Vasárnap, 10:00 | Siófoki Bányász SE | – | Ikarus BSE | Siófoki Utánp. sporttelep | 4 – 0 |
2017 Április 15., Szombat, 10:00 | Ikarus BSE | – | Törökbálint | Bátony u. | 9 – 1 |
2017 Április 22., Szombat, 12:00 | Csep-Gól FC | – | Ikarus BSE | Csep-Gól FC sporttelep | ? |
2017 Április 27., Csütörtök, 17:00 | FC Esztergom | – | Ikarus BSE | FC Esztergom sporttelep | 2 – 2 |
2017 Április 30., Vasárnap, 16:00 | Ikarus BSE | – | Viadukt SE Biatorbágy | Bátony u. | ? |
2017 Május 6., Szombat, 16:00 | Dorogi SC | – | Ikarus BSE | Tokod, Monostori Tivadar sportcentrum | ? |
2017 Május 13., Szombat, 16:00 | Komáromi VSE | – | Ikarus BSE | Czibor Zoltán Sporttelep | ? |
2017 Május 21., Vasárnap, 12:00 | Ikarus BSE |
– | TFSE-Hegyvidék | Bátony u. | ? |
2017 Május 28., Vasárnap, 11:00 | Budafoki LC |
– | Ikarus BSE | Budafoki MTE sporttelep | ? |
2017 Június 4., Vasárnap, 17:00 | Ikarus BSE | – | Airnergy FC U-18 | Bátony u. | ? |
U-17
Dátum | Csapatok | Helyszín | Eredmény | ||
2017 Március 5., Szombat, 10:00 | Ikarus BSE | – | KISE | Bátony u. | 2 – 2 |
2017 Március 25., Szombat, 10:00 | Csákvári TK | – | Ikarus BSE | Csákvári sportközp. | 2 – 1 |
2017 Április 2., Vasárnap, 12:00 | Ikarus BSE | – | Dunakanyar SE Szentendre | Bátony u. | 5 – 0 |
2017 Április 9., Vasárnap, 12:00 | Siófoki Bányász SE | – | Ikarus BSE | Siófoki Utánp. sporttelep | 6 – 0 |
2017 Április 15., Szombat, 10:00 | Ikarus BSE | – | Törökbálint | Bátony u. | ? |
2017 Április 22., Szombat, 10:00 | Csep-Gól FC | – | Ikarus BSE | Csep-Gól FC sporttelep | ? |
2017 Április 27., Csütörtök, 15:00 | FC Esztergom | – | Ikarus BSE | FC Esztergom sporttelep | 2 – 0 |
2017 Április 30., Vasárnap, 14:00 | Ikarus BSE | – | Viadukt SE Biatorbágy | Bátony u. | ? |
2017 Május 6., Szombat, 14:00 | Dorogi SC | – | Ikarus BSE | Tokod, Monostori Tivadar sportcentrum | ? |
2017 Május 13., Szombat, 14:00 | Komáromi VSE | – | Ikarus BSE | Czibor Zoltán Sporttelep | ? |
2017 Május 21., Vasárnap, 10:00 | Ikarus BSE |
– | TFSE-Hegyvidék | Bátony u. | ? |
2017 Május 28., Vasárnap, 13:00 | Budafoki LC |
– | Ikarus BSE | Budafoki MTE sporttelep | ? |
2017 Június 4., Vasárnap, 15:00 | Ikarus BSE | – | Airnergy FC U-16 | Bátony u. | ? |
U-15
Dátum | Csapatok | Helyszín | Eredmény | ||
2017 Február 25., Szombat, 12:00 | Dabas-Gyón FC |
– | Ikarus BSE | Dabasi OBO Aréna | 0 – 2 |
2017 Március 5., Vasárnap, 11:00 | UTE | – | Ikarus BSE | Bánka Kristőf sportkp. | 1 – 0 |
2017 Március 11., Szombat, 12:00 | Ikarus BSE | – | Gyöngyösi AK | Bátony u. | 2 – 4 |
2017 Március 18., Szombat, 12:00 | FC Hatvan | – | Ikarus BSE | Hatvani Népkert sporttelep | 3 – 1 |
2017 Március 26., Vasárnap, 13:00 | Ikarus BSE | – | Ceglédi VSE | Bátony u. | 5 – 1 |
2017 Április 1., Szombat, 10:00 | BSE Palóc Farkasok | – | Ikarus BSE | Balassagyarmati sporttelep | 7 – 0 |
2017 Április 9., Vasárnap, 15:00 | Ikarus BSE | – | Salgotarjáni BTC | Bátony u. | 4 – 1 |
2017 Április 15., Szombat, 12:00 | Gödöllői SK |
– | Ikarus BSE | Gödöllői Sporttelep | 2 – 3 |
2017 Április 23. Vasárnap, 16:00 | Jászberényi FC | – | Ikarus BSE | Jászberény | 3 – 5 |
2017 Április 29., Szombat, 12:00 | Szanda Focisuli SE | – | Ikarus BSE | Rákóczifalva | ? |
2017 Május 14., Vasárnap, 12:00 | Ikarus BSE |
– | BVSC Zugló | Bátony u. | ? |
2017 Május 20., Szombat, 10:00 | Jászberényi SE |
– | Ikarus BSE | Jászberényi Városi stadion | ? |
2017 Május 28., Vasárnap, 15:00 | Ikarus BSE | – | Somos SE | Bátony u. | ? |
2017 Június 3., Szombat, 14:00 | Airnergy FC |
– | Ikarus BSE | Siketek FC sporttelep | ? |
U-14
Dátum | Csapatok | Helyszín | Eredmény | ||
2017 Február 25., Szombat, 10:00 | Dabas-Gyón FC |
– | Ikarus BSE | Dabasi OBO Aréna | 0 – 15 |
2017 Március 5., Vasárnap, 13:00 | UTE | – | Ikarus BSE | Bánka Kristőf sportkp. | 9 – 1 |
2017 Március 11., Szombat, 10:00 | Ikarus BSE | – | Gyöngyösi AK | Bátony u. | 0 – 6 |
2017 Március 18., Szombat, 14:00 | FC Hatvan | – | Ikarus BSE | Hatvani Népkert sporttelep | 5 – 1 |
2017 Március 26., Vasárnap, 11:00 | Ikarus BSE | – | Ceglédi VSE | Bátony u. | 0 – 4 |
2017 Április 1., Szombat, 12:00 | BSE Palóc Farkasok | – | Ikarus BSE | Balassagyarmati sporttelep | 3 – 1 |
2017 Április 9., Vasárnap, 13:00 | Ikarus BSE | – | Salgotarjáni BTC | Bátony u. | 1 – 2 |
2017 Április 13., Csütörtök, 16:30 | Gödöllői SK |
– | Ikarus BSE | Gödöllői Sporttelep | 4 – 2 |
2017 Április 23. Vasárnap, 14:00 | Jászberényi FC | – | Ikarus BSE | Jászberény | 4 – 1 |
2017 Április 29., Szombat, 10:00 | Szanda Focisuli SE | – | Ikarus BSE | Rákóczifalva | ? |
2017 Május 14., Vasárnap, 10:00 | Ikarus BSE |
– | BVSC Zugló | Bátony u. | ? |
2017 Május 20., Szombat, 10:00 | Jászberényi SE |
– | Ikarus BSE | Jászberényi Városi stadion | ? |
2017 Május 28., Vasárnap, 13:00 | Ikarus BSE | – | Somos SE | Bátony u. | ? |
2017 Június 3., Szombat, 12:00 | Airnergy FC |
– | Ikarus BSE | Siketek FC sporttelep | ? |
U-14 Serdülő
Dátum | Csapatok | Helyszín | Eredmény | ||
2017 Március 11., Szombat, 16:00 | Testvériség SE |
– | Ikarus BSE | Bátony u. | 2 – 5 |
2017 Március 18., Szombat, 09:00 | Ikarus BSE | – | Mészöly FS |
Bátony u. | 1 – 1 |
2017 Március 25., Szombat, 15:30 | Lőrinc United |
– | Ikarus BSE | Deák Ferenc “Bamba” sporttelep | 0 – 2 |
2017 Április 1., Szombat 09:00 | Ikarus BSE | – | KISE |
Bátony u. | 0 – 0 |
2017 Április 9., Vasárnap, 10:00 | Kőbányáért | – | Ikarus BSE | Kocsis Nándor sportközpont | 4 – 6 |
2017 Április 11., Kedd, 15:00 | Ikarus BSE | – | Pomázi Focisuli |
Bátony u. | 3 – 4 |
2017 Április 21., Péntek, 18:30 | Újbuda FC Kft. | – | Ikarus BSE | Sport 11 sportközpont | 6 – 1 |
2017 Április 29., Szombat, 11:00 | ASR Gázgyár | – | Ikarus BSE | Gázgyár sporttelep | ? |
2017 Május 6. Szombat, 09:00 | Ikarus BSE | – | 1908 SZAC Budapest |
Bátony u. | ? |
2017 Május 14., Vasárnap, 18:30 | Újpesti Haladás | – | Ikarus BSE | Újpesti Haladás Sporttelep | ? |
2017 Május 21., Vasárnap, 13:00 | Ikarus BSE |
– | Goldball ’94 FC | Bátony u. | ? |