2024.08.31 – 12:00 // Pécs, PMFC Kovácstelep Sporttelep

Ikarus: Bérczes – Csides, Gál,Kámán- Dudás, Szatlmayer, Bárdi,Molnár M, Laczkó -Peron, Erdélyi
Csere: Varga, Pásztor,Varga L,Szinte, Hajdú, Huszár Sz.
Gól: Kámán

Moskovits Gábor vezetőedző értékelése:

Az első 5 percben volt két nagy helyzete az ellenfelünknek, ahol a kapusunk bravúrjai kellettek hogy ne kerüljünk hátrányba. Ezzel el is lőtték az összes helyzetüket a hazaiak. Onnantól a labdarúgás minden elemében felülmúltuk az ellenfelünket,de sajnos a helyzeteink sokaságát hagytuk ki. Ellenfelünk a rendes játékidő utolsó 3-5 percében feléledt és próbált mindent a kapunk elé rúgni. A mérkőzést egyébként hibátlanul vezető játékvezető sajnos addig vezette a meccset míg ellenfelünk gólt nem talált. A fociban az is szép,hogy a jobb csapat nem mindig nyer. Most azzal, hogy két pontot Pécsett hagytunk is ezt igazoltuk. Meg kell tanulnunk,hogy ha ennyivel jobbak vagyunk, akkor meg is kell nyerjük a meccset.