BLSZ II. OSZTÁLY 5. forduló

Mészöly FS - Ikarus BSE 0-0

2024.09.14 – 17:00 // Budapest, NSÜ-BOK Fehér úti Sporttelep (NSÜ-BOK X. Kerületi Fehér úti sporttelep)

Lőrincz Emil vezetőedző értékelése:

Nehéz meccset játszottunk, mert ellenfelük igaz, hogy fiatal csapat, de képességben, dinamikában jók voltak. Az első félidőben ők birtokolták többet a labdát, mi kontrákra játszottunk. Igazán nagy helyzet egyik kapu előtt sem volt, de lehetőségeket ki alakítottunk csak rosszul játszottuk le. A második félidőben is ők birtokolták többet a labdát, viszont ekkor már 4-5 ziccerünk (les gólunk??? 11-es szituáció) meg volt, de nem rúgtuk be. A végén a kiállítás után vissza szorultunk a 16-osunkra, de jól védekezve nem lett belőle gondunk. Végeredményben nagyon éles meccset játszottunk, ahol megvolt a lehetőség, hogy nyerjünk is de igazságos a végeredmény.