IKARUS BSE- KOMÁROM 11:8
Keret:
Ciobanu Róbert, Boga Máté, Csikós Zétény, Németh Domonkos, Pető Bendegúz, Rémi Bendegúz, Szerdahelyi Szandra, Zagyi Csaba

1. mérkőzés – IKA-BARCA

Az első mérkőzésünkön kicsit megilletődötten léptünk pályára, megremegtek a lábak, ezt ellenfelünk kíméletlenül ki is használta. Végig irányította a mérkőzést, nekünk csak fellángolásaink voltak,1-1 jó passz, szép támadás és a GÓL.

2. mérközés – IKA-KOMÁROM

A második mérkőzésen egy lelkesebb, jobban akaró csapatot láttam a páyán, több jó megoldással, melyekkel sikerült előnnyel zárni a félidőt. A második félidő egy kis hullámvölggyel kezdődött, így eredményben utolért a Komárom ( 6:6 ) A meccs utolsó szakaszában már mindkét csapat csak a támadásra figyelt, ebből nálunk több játékos feljavuló teljesítményével mi jöttünk ki jobban, győztesen.

Úgy gondolom, hogy a mutatott játéknál egy picit előrébb tartunk. Remélem a következő megmérettetéseken ezt meg is mutatja a CSAPAT.