Beszámoló: U15 Szent István – Ikarus BSE 3-8

2021.05.08 12.00 MLSZ REGIONÁLIS U15 KÖZÉP “A” csoport SZENT ISTVÁN SE 3-8 IKARUS BSE

Gólok: Oros-Kovács Benedek 12′ 55′ 63′, Forrai Frank 7’45’60’, Iványos Richárd 48′,Farkas Zénó 76′

Gyenge első, parádés második félidő jellemezte a meccset. Az első félidei gyenge védekezés két gólt hozott a középmezőny végén szereplő nagy reményekkel kiálló ellenfelünknek (az első mérkőzésben 2:2 lett az eredmény). Az első gólnál nagyon eltolódtak a szélső védőink, a másodiknál a belső és a szélső védő kommunikáció hiánya okozta a nagy problémát. Szerencsére tudtunk válaszolni mindkét gólra, így a szünet 2-2 lett. A második félidőre, rendeztük a védelmet, feljavult a középpálya (ez már labdaszerzésben és párharcok megnyerésében is meglátszott), pontosabb labdákkal a csatárok biztos befejezéseket produkáltak. Ezzel a győzelemmel maradt a remény a dobogó eléréséhez, ahova még mindig három csapat pályázik.