Beszámoló: 2013-as korosztály Dunamenti Liga 2. forduló

1. mérkőzés Ikarus BSE -Barca Academy 3:3

Gólok:Baji Bálint (3)

Gyorsan 3 gólos előnyre tettünk szert és a szünetig számtalan helyzetet dolgoztunk ki és sajnos ki is hagytuk őket. A második félidőben kiegyenlítettebb játék folyt, ellenfelünk kiegyenlített és kapusunknak is köszönhetjük, hogy sikerült megtartanunk a döntetlent. Sima győzelmet tettünk nehézzé.

2. mérkőzés Ikarus BSE- Ferencváros 1:5

Gól: Jakab Zsombor

A két erős sorral rendelkező Fradi ellen az első félidőben jól tartottuk magunkat, 10 percig 1:1 volt az eredmény, de utána gólokban is megmutatkozott az erőfölény.

3. mérkőzés Ikarus BSE- Gödöllő 5:4

Gólok: Baji Bálint 3, Jakab Zsombor, Török Nimród

Hasonló erősségű ellenféllel szemben, izgalmas mérkőzésen Török Nimród nagyszerű góljával szereztük meg a győzelmet.
Összességében az eredményekkel elégedettek lehetünk( a Barca elleni meccs a kezünkben volt), technikailag előbbre léptünk, taktikailag, a kapu előtti helyzetekben jobb döntéseket kell hozni az oda kerülőknek, és a védekezésünk szervezettségén kell javítanunk az előző fordulóhoz képest.