Győzelemmel rajtolt Öregfiúk csapatunk

Ikarus BSE - B&K Mélykút 1-0 (0-0)

2022.03.07-én hétfőn este egy igen késői időpontban került sor a tavaszi nyitómérkőzésre.

Ellenfelünk tavaly jutott fel a III. osztályból, és újonc létükre stabilan szerepelnek a 4.-5. helyen. Ősszel 4-3 arányban nyert csapatunk, ezzel és a ténnyel, hogy 1. helyen áll a csapat, a papírforma mellettünk szólt.

Az első félidőben látszott a meccsen, hogy hosszú volt a szünet, mindkét oldalon apróbb helyzetekkel.

A második félidőben kissé visszaállt csapatunk, jobbára  védekezésre kényszerültünk. Szokták mondani, hogy a végén kell vezetni, amikor az ellenfél már nem tud válaszolni. Na ezt most hozta is a csapat, Szabó Pali bal oldali elfutása után beadta a labdát, amelyre a második hullámban Bakó Peti érkezett, és ellőtte a hosszú kapufára, ami onnan kipattanva az ellenfél lábáról becsorgott a kapuba, Mindez az utolsó perc eseménye volt, röviddel ezután véget is ért a mérkőzés.

A győzelemmel továbbra is vezeti csapatunk a csoportot a Kelen SC előtt.