Beszámoló: Felnőtt BLSZ I. osztály 21. forduló

Fővárosi Vízművek SK - Ikarus BSE 2-2 (1-2)

2022.03.26 – 15:00 // Budapest, Fővárosi Vízművek SK Sporttelep (Főv. Vízművek SK Sporttelep)

Kezdő: Bálint M., Borbély A., Papp G., Szél B., Barát V., Bíró B., Ferkel M., Schile B., Komlódi D., Siliga Á., Martzy B.

Cserék: Skravanek L., Horváth Á. 46′, Péntek T. 59′, Kocsis B., Szabó G. 73′, Sós B. 84′

Gólok: Szél B. 41′, Martzy B. 43′

Orestein József vezetőedző:

Ha csak azt nézem, hogy a tabella 7. helyén álló Vízművek otthonában értünk el döntetlent, akkor azt mondhatnám, hogy elégedettek lehetünk.

Ha viszont az nézem, hogy az egyenlítés előtt 1 perccel ziccerben kapufát rúgtunk, majd a 93. percben szintén, akkor azt kell mondjam, hogy 2 pontot hagytunk ebben a mérkőzésben.
Ugyanakkor az 5 meccses veretlenségi széria mindenképp pozitív fejlődés a csapat részéről, amihez gratulálok!