Beszámoló: U19 edzőmeccs

Ikarus BSE - Újpest U17 0:3 (0:1)

Kezdők:     Kósa ( 65′ Németh) –  Bereczki (45′ Zsemlye)  Hazai, Vitéz, Darvas – Loch (65′ Laurenczy)  Kolonics ( 65′ Horog) Stanev (45′ Skultéty) Kanyar, Mikes (45′ Elison) – Pongor

Lőrincz Emil vezetőedző beszámolója:

Az I.félidőben előre játékban bátortalanul, lassan, kevés aktivitással, vállalkozással játszottunk, és így kevés lehetőségünk volt gólszerzésre. Védekezésben főleg 1-1 ellen megvertek minket, amiből ziccereik voltak. A II. félidőben bátrabban, gyorsabban játszottunk, megvoltak a lehetőségeink gólt szerezni. Az utolsó 15 percben túlságosan kinyíltunk amiből gólt kaptunk, ill. az utolsó percben egy szögletet befejeltek. Összességében fizikálisan jó meccs volt, főleg védekezésben kijöttek azok a hibák,  amiben fejlődnünk kel.