Beszámoló: MLSZ REGIONÁLIS U19 bajnoki forduló

Vác VLSE - Ikarus BSE 1-1 (1-0)

Idő: 2022.10.01 10.00 // Helyszín: VÁC VÁROSI STADION TARTALÉK PÁLYA

Összeállítás: Bereczki (Horog 85′), Hazai, Zsemlye, Darvas – Loch (Mikes 45′), Kanyar, Sztanev, Skultéty, Ellison (Kolonics 75′) – Pongor

Gól: Pongor ’58

Lőrincz Emil vezetőedző értékelése:

Az első félidőben játékban nem vállaltunk fel sokat. Masszívan megoldottuk a csapatvédekezést, de a megszerzett labdákból kevés minőségi támadást kezdeményeztünk. A félidő második felében kezdtünk hatékonyabban kezdeményezni és 2-3 ajtó-ablak ziccerünk volt.

A második félidőben sokkal aktívabban fociztunk, még a kiállítás után is mi voltunk veszélyesebbek, sőt az utolsó percben 2 ziccert is elpuskáztunk és sajnos így maradt a döntetlen. Összességében a csapat fizikálisan taktikailag mentálisan rendben volt, de ha az utolsó megoldások a kapu előtt koncentráltabbak akkor megnyerjük a meccset.