Beszámoló: MLSZ Regionális U14 Észak B-csoport 11. forduló

2022.11.12 – 09:00 // Budapest, Ikarus BSE Sporttelep

Összeállítás: Siklósi, Nagy B.,, Fadgyas, Varsányi, Keserű, Micskó, Rathmann, Kovács-Peterman, Hechst, Baruni, Vatali

Cserék: Tunyogi, Rónai, Pataki

Gólok: MICSKÓ 2, KESERŰ 1

Csikós Norbert vezetőedző értékelése:

Az első mérkőzésen is szoros eredményt értünk el a vendégcsapat ellen, és az utóbbi időben sokat fejlődtek játékban. Készültünk rá, hogy nem lesz könnyű mérkőzés. Az első perctől kezdve támadólag léptünk fel, és hosszú időn keresztül az ellenfél térfelén tartottuk a labdát. A kapu előtt azonban rendre elrontottuk a kulcs passzokat, így komoly helyzetet nem tudtunk kialakítani. A vendégek centerük képességeit kihasználva próbáltak támadást kezdeményezni, egy-két alkalomtól eltekintve gyorsan elfojtottuk ezeket az akciókat.

A félidőben átbeszéltük hogyan tudunk eredményesebbek lenni, és mik azok a pontok, ahol javulnunk kell.

A második játékrészben hatékonyabbá váltak támadásaink, többet törtünk be a 16-oson belülre felvállalva az 1-1 elleni párharcokat. Ennek meg is lett az eredménye, előbb egy szabadrúgás után találtunk be, majd két 11-est kiharcolva tudtunk előnyre szert tenni. Időközben a Reac csapata is betalált egyszer, így kialakult a végeredmény. Az elmúlt hetek játékához képet látszott némi javulás, de tovább kell dolgoznunk, hogy visszanyerjük korábbi formánkat a hétvégi, Újpest elleni rangadóra.