Beszámoló: MLSZ Regionális U19, Északkelet, A-csoport 12. forduló

Ikarus - Vác 4:0 ( 0:0)

2022.11.18 – 14:00 // Budapest, Ikarus BSE Sporttelep

Összeállítás: Kósa — Kolonics, Hazai, Zsemlye, Darvas — Laurenczi (Borbély 46′), Kanyar, Skultéty (Kepes 70′), Mikes, Ellison (Horog 46′) — Hoffmann (Pongor 46′)

Gólok: Darvas 60′, Kepes Ákos N. 83′, 86′, Kanyar A. 90′

Lőrincz Emil vezetőedző értékelése:

Az első félidőben több olyan játékos kapott lehetőséget, aki nem stabil kezdő. A játékunk ebben a  félidőben stabil csapatvédekezésről, és kontratámadásokról szólt. A csapat fegyelmezett védekezésből, ahol a Vácnak nemigen akadt helyzete, 3-4 nagy ziccert, 11-est (kihagytuk) kialakítva mentünk szünetre. A második félidőben (emberelőnyben) támadólag léptünk fel, ill. a cserejátékosok hatékonyabb előre játékának köszönhetően sok lehetőséget teremtettünk a gólszerzésre. Ez gólokban csak az utolsó 10′-ben mutatkozott meg. Összességében az első félidő jobban tetszett, mert a csapat sokkal kompaktabban játszott, jobban érvényesült az akaratunk, igaz gólokban ez nem látszódott.