2023.04.02. – 14:00 // Ikarus

Összeállítás: Fodor, Kolaj, Jova, Canea, Németh, Posta, Dudás, Baruni, Horváth, Beke, Apfel

Cserék: Lajtai, Paulovics, Kolonics, Erdélyi, Szatlmayer.

Csizmadia Attila edzői értékelése:

Remek időben játszottunk vasárnap hazai pályán a Miskolc ellen. Sajnos ismételten sok hiányzónk volt.

A mérkőzést jó felfogásba kezdtük, az első 15 percben 2 darab 100% helyeztünk is volt, de sajnos ezek a helyzetek kimaradtak. Ezt követően kiegyenlített volt a játék, sajnos elkezdtünk kapkodni, ami kihatott a játékunkra, folyamatos játék nem alakult ki.

A félidőben 0:0-s eredménnyel mentünk az öltözőbe, és azt kértük a srácoktól, hogy sok passzal nyugodtan játszanak.

A második félidőben még 3-4 helyzetet kialakítottunk, de sajnos gólt nem tudtunk szerezni.

Pozitív, hogy ellenfelünk nem tudott kialakítani nagy helyzetet, javarészt átlövésekkel próbálkoztak.