2023.04.30 – 14:00 // Budapest, Ikarus BSE Sporttelep

Ikarus: Fodor, Jova, Kolonics, Paulovics, Beke, Apfel, Gugyela, Canea, Papp, Juhász, Kadány.
Csere: Baruni,, Posta, Polyák, Kolaj, Hadzsi, Szatlmayer.

Csizmadia Attila edzői értékelése:

Vasárnap remek időben, jól felkészített fűves pályán, a dobogón lévő bajnokesélyes csapattal játszottunk.
Az első félidőben talán több területet adtunk ellenfelünknek, és egy két helyzetett ki is tudott alakítani.
A második félidőben többször is változtattunk, ami a játékrész második felében már eredményes is volt. Sajnos egy buta szabálytalanság miatt egy jogos büntetőhöz jutott az ellenfelünk, amit értékesített is.
A mérkőzés 75 percétől fokozatosan átvettük az irányítást, több lehetőségünk is akadt a golszerzésre, de mint a korábbi meccseken, úgy most is hadilábon álltunk a helyzetkihasználással, így maradt a 0:1.

Meggyőződésem, hogy a hétről hétre mutatott játék alapján méltatlan a helyezésünk, persze azt hozzá kell tenni, hogy amíg a gólhelyzeteket nem értékesítjük, addig nem is tudunk előrelépni.