Beszámoló MLSZ II. o. U15 Közép ‘A’ csoport

Helyszín: Pokorny József Sport és Szabadidő Központ (Hidegkút SC) / 2020.09.26. 11:00

Budai FC SE – Ikarus BSE 2:2 (1:1)

GÓL: Iványos Olivér 38′, Iványos Richárd 43′

Végig a mi rányitásunk alatt zajlott a mérkőzés. A védőharmadban szerzett sok labda és  gyors támadások jellemezték a játékunkat. Sajnos a helyzetkihasználásunk miatt ismét kettő pontot vesztettünk, az döntetlennek az ellenfél örülhetett. A 79. percben jogos büntetőt rúghatott a hazai csapat, amit kapusunk nagy bravúrral hárított. A zsebünkben érezhettük a 3 pontot, de nem tudtunk élni a lehetőséggel, mivel az utolsó percben megkérdőjelezhető szabadrúgás után lesgyanús helyzetben kiegyenlített a hazai csapat. Sajnos az utolsó percek mentális felfogásával még mindig gond van, de ez egyre rövidebb intervallumig tart. Nem emelnék ki senkit, de a csapat nagyszerűen küzdött és egy nagyon jó ellenfél ellen becsülettel helyt állt idegenben.