Programok

Az Ikarus BSE csapatainak programja 22/23

EGYÉB PROGRAMOK, EDZŐMECCSEK, TORNÁK: Felnőtt-Utánpótlás korosztályok:

FELNŐTT
·       08.13 10.00 Tököl-Ikarus BSE
U19 
·       08.13 10.00 Ikarus BSE-Monor
·       08.17 13.30 BVSC-Ikarus BSE
U17 
·       08.13 16.00 Ikarus BSE-REAC
·       08.18 18.00 BVSC-Ikarus BSE
U16  
·       08.13 12.00 Gödöllői SK-Ikarus BSE
U15 
·       08.13 10.00 Gödöllői SK-Ikarus BSE
·       08.19 9.00 Ikarus BSE-Ikarus BSE U14
  
U14  
·       08.13 10.00 Ikarus BSE-BVSC
·       08.17 10.00 Ikarus BSE-Mészöly
·       08.19 9.00 Ikarus BSE-Ikarus BSE U15
·       08.27 Monor-Ikarus BSE
U13  
·       08.12-13 Karnevál Kupa Debrecen
U12 
·       08.12-13 Karnevál Kupa Debrecen
·       08.24 17.30 BVSC-Ikarus BSE
  
U11 
·       08.12 17.00 Ikarus BSE-Újpest FC
·       08.16 17.30 BVSC-Ikarus BSE
·       08.21 Dunamenti Kupa Ikarus BSE
·       08.27-28: YTC Cup/Dunamenti Liga 1.forduló Helyszín: Magyar Futball Akadémia
·       09.03-04 Dunamenti Liga 2.forduló Helyszín: Magyar Futball Akadémia
·       09.10-11 Dunamenti Liga 3.forduló Helyszín: Magyar Futball Akadémia
·       09.13 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       09.17-19 Kiemelt Bozsik
·       09.24-25 Kiemelt Bozsik 
·       10.01-03 Dunamenti Liga 4.forduló Helyszín: Magyar Futball Akadémia/ Kiemelt Bozsik 
·       10.02 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       10.08-09 Kiemelt Bozsik
·       10.15-17 Kiemelt Bozsik
·       10.16 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       10.29-30 Dunamenti Liga 5.forduló Helyszín: Magyar Futball Akadémia
·       11.05-07 Kiemelt Bozsik
·       11.06 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       11.12-13 Kiemelt Bozsik
·       11.19-21 Kiemelt Bozsik
·       11.20 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
2023 
·       02.25-26 Dunamenti Liga 6.forduló Helyszín: Magyar Futball Akadémia
·       03.04-05 Dunamenti Liga 7.forduló Helyszín: Magyar Futball Akadémia
·       03.18-20 Kiemelt Bozsik
·       03.11-12 Dunamenti Liga 8.forduló Helyszín: Magyar Futball Akadémia
·       03.25-26: Kiemelt Bozsik
·       04.01-03 Kiemelt Bozsik
·       04.15-16 Kiemelt Bozsik
·       04.22-24 Kiemelt Bozsik
·       04.29-30 Dunamenti Liga 9.forduló Helyszín: Magyar Futball Akadémia
·       05.06.08 Kiemelt Bozsik
·       05.13-14 Kiemelt Bozsik
·       05.20-22 Kiemelt Bozsik
·       05.27-28 Dunamenti Liga 10.forduló Helyszín: Magyar Futball Akadémia
  
U10 
·       08.20 Dunamenti Kupa Ikarus BSE
·       08.27-28: Dunamenti Liga 1.forduló Helyszín: Magyar Futball Akadémia
·       09.03-04 Dunamenti Liga 2.forduló Helyszín: Magyar Futball Akadémia
·       09.10-11 Dunamenti Liga 3.forduló Helyszín: Magyar Futball Akadémia
·       09.13 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       10.01-03 Dunamenti Liga 4.forduló Helyszín: Magyar Futball Akadémia
·       10.02 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       10.16 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       10.29-30 Dunamenti Liga 5.forduló Helyszín: Magyar Futball Akadémia
·       11.06 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       11.20 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
2023 
·       02.25-26 Dunamenti Liga 6.forduló Helyszín: Magyar Futball Akadémia
·       03.04-05 Dunamenti Liga 7.forduló Helyszín: Magyar Futball Akadémia
·       03.11-12 Dunamenti Liga 8.forduló Helyszín: Magyar Futball Akadémia
·       04.29-30 Dunamenti Liga 9.forduló Helyszín: Magyar Futball Akadémia
·       05.27-28 Dunamenti Liga 10.forduló Helyszín: Magyar Futball Akadémia
  
U9 
·       08.20 IV. Dunamenti Kupa Ikarus BSE
·       08.27-28: Dunamenti Liga 1.forduló Helyszín: Gödöllői Sportcentrum
·       09.03-04 Dunamenti Liga 2.forduló Helyszín: Gödöllői Sportcentrum
·       09.10-11 Dunamenti Liga 3.forduló Helyszín: Gödöllői Sportcentrum
·       09.25 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       10.01-02 Dunamenti Liga 4.forduló Helyszín: Gödöllői Sportcentrum
·       10.09 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       10.29-30 Dunamenti Liga 5.forduló Helyszín: Gödöllői Sportcentrum
·       10.30 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       11.13 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
2023 
·       02.25-26 Dunamenti Liga 6.forduló Helyszín: Gödöllői Sportcentrum
·       03.04-05 Dunamenti Liga 7.forduló Helyszín: Gödöllői Sportcentrum
·       03.11-12 Dunamenti Liga 8.forduló Helyszín: Gödöllői Sportcentrum
·       03.26 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       04.16 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       04.30 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       04.29-30 Dunamenti Liga 9.forduló Helyszín: Gödöllői Sportcentrum
·       05.14 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       05.27-28 Dunamenti Liga 10.forduló Helyszín: Gödöllői Sportcentrum
  
U8 
·       08.20 IV. Dunamenti Kupa Ikarus BSE
·       08.27-28: Dunamenti Liga 1.forduló Helyszín: Gödöllői Sportcentrum
·       09.03-04 Dunamenti Liga 2.forduló Helyszín: Gödöllői Sportcentrum
·       09.10-11 Dunamenti Liga 3.forduló Helyszín: Gödöllői Sportcentrum
·       09.25 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       10.01-02 Dunamenti Liga 4.forduló Helyszín: Gödöllői Sportcentrum
·       10.09 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       10.29-30 Dunamenti Liga 5.forduló Helyszín: Gödöllői Sportcentrum
·       10.30 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       11.13 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
2023 
·       02.25-26 Dunamenti Liga 6.forduló Helyszín: Gödöllői Sportcentrum
·       03.04-05 Dunamenti Liga 7.forduló Helyszín: Gödöllői Sportcentrum
·       03.11-12 Dunamenti Liga 8.forduló Helyszín: Gödöllői Sportcentrum
·       03.26 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       04.16 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       04.29-30 Dunamenti Liga 9.forduló Helyszín: Gödöllői Sportcentrum
·       04.30 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       05.14 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       05.27-28 Dunamenti Liga 10.forduló Helyszín: Gödöllői Sportcentrum
  
U7 
·       09.10-11: Dunamenti Liga 1.forduló Helyszín: BVSC
·       09.17-18 Dunamenti Liga 2.forduló Helyszín: BVSC
·       09.25 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       10.01-02 Dunamenti Liga 3.forduló Helyszín: BVSC
·       10.09 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       10.15-16 Dunamenti Liga 4.forduló Helyszín: BVSC
·       10.30 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       11.05-06 Dunamenti Liga 5.forduló Helyszín: BVSC
·       11.13 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
2023 
·       03.18-19 Dunamenti Liga 6.forduló Helyszín: BVSC
·       03.26 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       04.01-02 Dunamenti Liga 7.forduló Helyszín: BVSC
·       04.16 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       04.22-23 Dunamenti Liga 8.forduló Helyszín: BVSC
·       04.30 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       05.06-07 Dunamenti Liga 9.forduló Helyszín: BVSC
·       05.14 OTP BANK Bozsik Program Helyszín: Ikarus BSE
·       05.20-21 Dunamenti Liga 10.forduló Helyszín: BVSC

(A sorsolás a megjelölt időpontokhoz képest változhat.)

2021/2022-es szezon bajnoki sorsolás

BLSZ I. osztály - felnőtt

MLSZ Regionális U-19 Közép "A" Csoport

MLSZ Regionális U-17 Közép "A" Csoport

MLSZ Regionális U16 Kiemelt Kelet

MLSZ Országos U15 Alap csoport

MLSZ Regionális U-14 Közép "A" Csoport

BLSZ SERDÜLŐ U-15 2. CSOPORT

MLSZ Regionális U13, Közép-Keleti csoport

U13-as I-II.o bajnokság, alapszakasz, C-csoport

ÖREGFIÚK II. OSZTÁLY

OLD BOYS II. OSZTÁLY

VETERÁN I. OSZTÁLY