Programok

Az Ikarus BSE csapatainak programja 2024

KOROSZTÁLYIDŐPONTKEZDÉSTORNA/BAJNOKSÁGHELYSZÍN
U7 20172024.02.10 GÖDÖLLŐI TORNASZŰCS LAJOS SPORTCENTRUM
U7 20172024.02.17. FARSANG FELKÉSZÜLÉSI KUPAGYÖMRŐ
U7 20172024.03.02. PÁSZTÓ TORNAZSIGMOND KIRÁLY ÁLT ISK
U7 20172024.03.10 DUNAMENTI 
U7 20172024.03.15 BENE FERENC EMLÉKTORNAIKARUS BSE
U7 20172024.03.24 BOZSIK FESZTIVÁLIKARUS BSE
U7 20172024.03.30 DUNAMENTI 
U7 20172024.04.07 DUNAMENTI 
U7 20172024.04.14. BOZSIK FESZTIVÁLIKARUS BSE
U7 20172024.04.21 DUNAMENTI 
U7 20172024.04.28 BOZSIK FESZTIVÁLIKARUS BSE
U7 20172024.05.05 DUNAMENTI 
U7 20172024.05.26 BOZSIK FESZTIVÁLIKARUS BSE
U7 20172024.06.09 JUNIÁLIS KUPASZŰCS LAJOS SPORTCENTRUM
U8 20162024.01.27 MONORI TORNAMONOR
U8 20162024.02.11 BOZSIK TORNARIZ LEVENTE SPORTCSARNOK
U8 20162024.02.17 EDZŐMECCS III.KERÜLETIII.KERÜLET
U8 20162024.02.24-25 DUNAMENTIIKARUS BSE
U8 20162024.03.03 DUNAMENTIGÖDÖLLŐ
U8 20162024.03.10 KÖLYÖKLIGABÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM
U8 20162024.03.15 BENE FERENC EMLÉKTORNAIKARUS BSE
U8 20162024.03.24 BOZSIK FESZTIVÁLIKARUS BSE
U8 20162024.04.04 DUNAMENTIGÖDÖLLŐ
U8 20162024.04.07 KÖLYÖKLIGABÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM
U8 20162024.04.14 BOZSIK FESZTIVÁLIKARUS BSE
U8 20162024.04.21 KÖLYÖKLIGABÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM
U8 20162024.04.28 BOZSIK FESZTIVÁLIKARUS BSE
U8 20162024.05.04 DUNAMENTIGÖDÖLLŐ
U8 20162024.05.05 KÖLYÖKLIGABÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM
U8 20162024.05.18 DUNAMENTIGÖDÖLLŐ
U8 20162024.05.26 BOZSIK FESZTIVÁLIKARUS BSE
U8 20162024.06.08 JUNIÁLIS KUPASZŰCS LAJOS SPORTCENTRUM
U9 20152024.01.27 MONORI TORNAMONOR
U9 20152024.01.28 GÖDÖLLŐI TORNASZŰCS LAJOS SPORTCENTRUM
U9 20152024.02.11 BOZSIK TORNARIZ LEVENTE SPORTCSARNOK
U9 20152024.02.18 MINI TORNA 2024VASAS KUBALA AKADÉMIA
U9 20152024.02.18 FŐNIX KUPASZÉKESFEHÉRVÁR
U9 20152024.02.24-25 DUNAMENTI 
U9 20152024.03.03 DUNAMENTIGÖDÖLLŐ
U9 20152024.03.10 KÖLYÖKLIGABÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM
U9 20152024.03.15 BENE FERENC EMLÉKTORNAIKARUS BSE
U9 20152024.03.24 BOZSIK FESZTIVÁLIKARUS BSE
U9 20152024.04.04 DUNAMENTIGÖDÖLLŐ
U9 20152024.04.07 KÖLYÖKLIGABÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM
U9 20152024.04.14 BOZSIK FESZTIVÁLIKARUS BSE
U9 20152024.04.21 KÖLYÖKLIGABÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM
U9 20152024.04.28 BOZSIK FESZTIVÁLIKARUS BSE
U9 20152024.05.04 DUNAMENTIGÖDÖLLŐ
U9 20152024.05.05 KÖLYÖKLIGABÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM
U9 20152024.05.18 DUNAMENTIGÖDÖLLŐ
U9 20152024.05.26 BOZSIK FESZTIVÁLIKARUS BSE
U9 20152024.06.08 JUNIÁLIS KUPASZŰCS LAJOS SPORTCENTRUM
U9 20152024.06.13-16 Gallini Cup 
U10 20142024.02.10 PAKSI TORNAMADOCSAI SPORTCSARNOK
U10 20142024.02.18 MINI TORNA 2024VASAS KUBALA AKADÉMIA
U10 20142024.02.25 DUNAMENTIIKARUS BSE
U10 20142024.03.02-03 DUNAMENTI 
U10 20142024.03.03 KÖLYÖKLIGA BÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM
U10 20142024.03.10 BOZSIK TORNA 
U10 20142024.03.15 BENE FERENC EMLÉKTORNAIKARUS BSE
U10 20142024.03.24 KÖLYÖKLIGABÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM
U10 20142024.04.04 DUNAMENTI 
U10 20142024.04.07 BOZSIK TORNA 
U10 20142024.04.14 KÖLYÖKLIGABÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM
U10 20142024.04.21 BOZSIK TORNA 
U10 20142024.04.28 KÖLYÖKLIGABÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM
U10 20142024.05.04-05 DUNAMENTI 
U10 20142024.05.13 BOZSIK TORNA 
U10 20142024.05.18 DUNAMENTI 
U10 20142024.06.02 BOZSIK TORNA 
U10 20142024.06.08 JUNIÁLIS KUPASZŰCS LAJOS SPORTCENTRUM
U10 20142024.06.13-16 Gallini Cup 
U11 20132024.02.18 MINI TORNA 2024VASAS KUBALA AKADÉMIA
U11 20132024.02.24 PAKSI TORNAMADOCSAI SPORTCSARNOK
U11 20132024.02.25 DUNAMENTIIKARUS BSE
U11 20132024.03.02-03 DUNAMENTI 
U11 20132023.03.03 KÖLYÖKLIGABÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM
U11 20132024.03.10 BOZSIK TORNA 
U11 20132024.03.15 BENE FERENC EMLÉKTORNAIKARUS BSE
U11 20132024.03.24 KÖLYÖKLIGABÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM
U11 20132024.04.04 DUNAMENTI 
U11 20132024.04.07 BOZSIK TORNA 
U11 20132024.04.14 KÖLYÖKLIGABÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM
U11 20132024.04.21 BOZSIK TORNA 
U11 20132024.04.28 KÖLYÖKLIGABÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM
U11 20132024.05.04-05 DUNAMENTI 
U11 20132024.05.13 BOZSIK TORNA 
U11 20132024.05.18 DUNAMENTI 
U11 20132024.06.02 BOZSIK TORNA 
U11 20132024.06.09 JUNIÁLIS KUPASZŰCS LAJOS SPORTCENTRUM
U11 20132024.06.13-16 Gallini Cup 
U12 20122024.01.2810:00EDZŐMECCS III.KerületIKARUS BSE
U12 20122024.02.0314:00EDZŐMECCS DVSCIKARUS BSE
U12 20122024.02.1112:30EDZŐMECCS PaksIKARUS BSE
U12 20122024.02.1416:00EDZŐMECCS BVSCBVSC
U12 20122024.02.1714:00EDZŐMECCS Sajóvölgye IKARUS BSE
U12 20122024.02.24 EDZŐMECCS  Monor IKARUS BSE
U12 20122024.06.08 JUNIÁLIS KUPASZŰCS LAJOS SPORTCENTRUM
U12 20122024.06.13-16 Gallini Cup 
U13 20112024.01.2716:00EDZŐMECCS III.KerületIKARUS BSE
U13 20112024.02.0314:00EDZŐMECCS DVSCIKARUS BSE
U13 20112024.02.1112:30EDZŐMECCS PaksIKARUS BSE
U13 20112024.02.1714:00EDZŐMECCS SajóvölgyeIKARUS BSE
U13 20112024.02.24 EDZŐMECCS MonorIKARUS BSE
U13 20112024.06.13-16 Gallini Cup 
U14 20102024.01.2712:00EDZŐMECCS BVSC IKARUS BSE
U14 20102024.02.0310:00EDZŐMECCS FőnixFőnix
U14 20102024.02.1014:00EDZŐMECCS VácIKARUS BSE
U14 20102024.02.1714:00EDZŐMECCS PaksPaks
U14 20102024.06.13-16 Gallini Cup 
U15 20092024.01.2710:00EDZŐMECCS Budai FCIKARUS BSE
U15 20092024.02.0310:00EDZŐMECCS BVSCIKARUS BSE
U15 20092023.02.10-1110:00EDZŐMECCS II.Kerület UFCIKARUS BSE
U15 20092024.02.1710:00EDZŐMECCS Gloriett IKARUS BSE
U15 20092024.02.2412:00EDZŐMECCS Főnix IKARUS BSE
U15 20092024.06.13-16 Gallini Cup 
U16 20082024.01.2714:00EDZŐMECCS Horné U17IKARUS BSE 
U16 20082024.02.0314:00EDZŐMECCS SoroksárSoroksár
U16 20082024.02.1010:00EDZŐMECCS Gloriett IKARUS BSE 
U16 20082024.02.1716:00EDZŐMECCS CSHCCSHC
U17 20072024.02.2314:00EDZŐMECCS BVSCIKARUS BSE
U17 20072024.02.2714:00EDZŐMECCS Horné U19IKARUS BSE
U17 20072024.02.0219:00EDZŐMECCS SZIGETMONOSTORIKARUS BSE
U17 20072024.02.1012:00EDZŐMECCS DVSC U16IKARUS BSE
U17 20072024.02.14 EDZŐMECCS ZÓLYOMZÓLYOM
U17 20072024.02.1619:00EDZŐMÉRKŐZÉS ERDŐKERTESIKARUS BSE
U17B 20072024.01.2811:00EDZŐMECCS BalatonfüredIKARUS BSE
U17B 20072024.02.0316:00EDZŐMECCS MonorIKARUS BSE
U17B 20072024.02.1010:00EDZŐMECCS SZACSZAC
U17B 20072024.02.1114:00EDZŐMECCS KELENKELEN
U17B 20072024.02.1718:00EDZŐMECCS VárosgazdaIKARUS BSE
U17B 20072024.02.1811:00EDZŐMECCS VECSÉSIKARUS BSE
U17B 20072024.02.2410:00EDZŐMECCS SZACIKARUS BSE
U19 2005-62024.01.13 EDZŐMECCS Egymás közöttIKARUS BSE
U19 2005-62024.01.2012:00EDZŐMECCS REAC U19IKARUS BSE
U19 2005-62024.01.2712:00EDZŐMECCS Csömör felnőttIKARUS BSE
U19 2005-62024.02.0310:00EDZŐMECCS II.ker IKARUS BSE
U19 2005-62024.02.1014:00EDZŐMECCS Dabas felnőttIKARUS BSE
U19 2005-62024.02.1710:00EDZŐMECCS Érsekvadkert felnőttIKARUS BSE
U19 2005-62024.02.2119:00EDZŐMECCS CsomádIKARUS BSE
FELNŐTT2024.01.24. -19:0019:00EDZŐMECCS IssimoIKARUS BSE
FELNŐTT2024.01.27. -10:0010:00EDZŐMECCS TestvériségIKARUS BSE
FELNŐTT2024.01.3019:00KISTARCSAIKARUS BSE
FELNŐTT2024.01.31. -12:0019:00EDZŐMECCS EcserIKARUS BSE
FELNŐTT2024.02.03. -12:0012:00EDZŐMECCS Maglód IKARUS BSE
FELNŐTT2024.02.0316:00EDZŐMECCS MOGYORÓDIKARUS BSE
FELNŐTT2024.02.07. -19:0019:00EDZŐMECCS UTE U19IKARUS BSE
FELNŐTT2024.02.10. -12:0012:00EDZŐMECCS VízművekIKARUS BSE
FELNŐTT2024.02.17. -12:00 12:00EDZŐMECCS RKSKIKARUS BSE
FELNŐTT2024.03.0216:00EDŐMECCS NAGYKARÁCSONYIKARUS BSE

(A sorsolás a megjelölt időpontokhoz képest változhat.)

2023/2024-es szezon bajnoki sorsolás

BLSZ II. osztály 1. csoport - felnőtt

MLSZ Regionális U19 Kiemelt Kelet

MLSZ Regionális U-17 Kiemelt Kelet

MLSZ Regionális U15 Kiemelt Kelet

MLSZ Regionális U-16 Alap Észak-közép Csoport

MLSZ Regionális U-14 Alap Közép Csoport

BLSZ IFJÚSÁGI U-17

BLSZ SERDÜLŐ U-15 2. CSOPORT

BLSZ SERDÜLŐ U-14 HNP 3. CSOPORT

ÖREGFIÚK I. OSZTÁLY

OLD BOYS I. OSZTÁLY

VETERÁN I. OSZTÁLY

Adatok forrás: MLSZ Adatbank
2022