Az Ikarus BSE csapatainak programja 2024
KOROSZTÁLY | IDŐPONT | KEZDÉS | TORNA/BAJNOKSÁG | HELYSZÍN |
U7 2017 | 2024.03.10 | DUNAMENTI | ||
U7 2017 | 2024.03.15 | BENE FERENC EMLÉKTORNA | IKARUS BSE | |
U7 2017 | 2024.03.24 | BOZSIK FESZTIVÁL | IKARUS BSE | |
U7 2017 | 2024.03.30 | DUNAMENTI | ||
U7 2017 | 2024.04.07 | DUNAMENTI | ||
U7 2017 | 2024.04.14. | BOZSIK FESZTIVÁL | IKARUS BSE | |
U7 2017 | 2024.04.21 | DUNAMENTI | ||
U7 2017 | 2024.04.28 | BOZSIK FESZTIVÁL | IKARUS BSE | |
U7 2017 | 2024.05.05 | DUNAMENTI | ||
U7 2017 | 2024.05.26 | BOZSIK FESZTIVÁL | IKARUS BSE | |
U7 2017 | 2024.06.09 | JUNIÁLIS KUPA | SZŰCS LAJOS SPORTCENTRUM | |
U8 2016 | 2024.03.10 | KÖLYÖKLIGA | BÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM | |
U8 2016 | 2024.03.15 | BENE FERENC EMLÉKTORNA | IKARUS BSE | |
U8 2016 | 2024.03.24 | BOZSIK FESZTIVÁL | IKARUS BSE | |
U8 2016 | 2024.04.04 | DUNAMENTI | GÖDÖLLŐ | |
U8 2016 | 2024.04.07 | KÖLYÖKLIGA | BÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM | |
U8 2016 | 2024.04.14 | BOZSIK FESZTIVÁL | IKARUS BSE | |
U8 2016 | 2024.04.21 | KÖLYÖKLIGA | BÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM | |
U8 2016 | 2024.04.28 | BOZSIK FESZTIVÁL | IKARUS BSE | |
U8 2016 | 2024.05.01 | DUNAMENTI GÁLA | ||
U8 2016 | 2024.05.04 | DUNAMENTI | GÖDÖLLŐ | |
U8 2016 | 2024.05.05 | KÖLYÖKLIGA | BÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM | |
U8 2016 | 2024.05.11 | DAC EDZŐMÉRKŐZÉS | ||
U8 2016 | 2024.05.18 | DUNAMENTI | GÖDÖLLŐ | |
U8 2016 | 2024.05.26 | BOZSIK FESZTIVÁL | IKARUS BSE | |
U8 2016 | 2024.06.08 | JUNIÁLIS KUPA | SZŰCS LAJOS SPORTCENTRUM | |
U8 2016 | 2024.06.22 | SZLOVÁKIA TORNA | SZLOVÁKIA | |
U9 2015 | 2024.03.10 | KÖLYÖKLIGA | BÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM | |
U9 2015 | 2024.03.15 | BENE FERENC EMLÉKTORNA | IKARUS BSE | |
U9 2015 | 2024.03.24 | BOZSIK FESZTIVÁL | IKARUS BSE | |
U9 2015 | 2024.04.04 | DUNAMENTI | GÖDÖLLŐ | |
U9 2015 | 2024.04.07 | KÖLYÖKLIGA | BÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM | |
U9 2015 | 2024.04.14 | BOZSIK FESZTIVÁL | IKARUS BSE | |
U9 2015 | 2024.04.14 | MLSZ TORNA | MISKOLC | |
U9 2015 | 2024.04.21 | KÖLYÖKLIGA | BÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM | |
U9 2015 | 2024.04.28 | BOZSIK FESZTIVÁL | IKARUS BSE | |
U9 2015 | 2024.05.04 | DUNAMENTI | GÖDÖLLŐ | |
U9 2015 | 2024.05.05 | KÖLYÖKLIGA | BÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM | |
U9 2015 | 2024.05.18 | DUNAMENTI | GÖDÖLLŐ | |
U9 2015 | 2024.05.26 | BOZSIK FESZTIVÁL | IKARUS BSE | |
U9 2015 | 2024.06.08 | JUNIÁLIS KUPA | SZŰCS LAJOS SPORTCENTRUM | |
U9 2015 | 2024.06.13-16 | Gallini Cup | ||
U9 2015 | 2024.06.22 | SZLOVÁKIA TORNA | SZLOVÁKIA | |
U10 2014 | 2024.03.10 | BOZSIK TORNA | ||
U10 2014 | 2024.03.15 | BENE FERENC EMLÉKTORNA | IKARUS BSE | |
U10 2014 | 2024.03.24 | KÖLYÖKLIGA | BÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM | |
U10 2014 | 2024.04.04 | DUNAMENTI | ||
U10 2014 | 2024.04.07 | BOZSIK TORNA | ||
U10 2014 | 2024.04.14 | KÖLYÖKLIGA | BÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM | |
U10 2014 | 2024.04.14 | MLSZ TORNA | MISKOLC | |
U10 2014 | 2024.04.21 | BOZSIK TORNA | ||
U10 2014 | 2024.04.28 | KÖLYÖKLIGA | BÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM | |
U10 2014 | 2024.05.04-05 | DUNAMENTI | ||
U10 2014 | 2024.05.13 | BOZSIK TORNA | ||
U10 2014 | 2024.05.18 | DUNAMENTI | ||
U10 2014 | 2024.06.02 | BOZSIK TORNA | ||
U10 2014 | 2024.06.08 | JUNIÁLIS KUPA | SZŰCS LAJOS SPORTCENTRUM | |
U10 2014 | 2024.06.13-16 | Gallini Cup | ||
U10 2014 | 2024.06.22 | SZLOVÁKIA TORNA | SZLOVÁKIA | |
U11 2013 | 2024.03.10 | BOZSIK TORNA | ||
U11 2013 | 2024.03.10 | RÉGIÓS BOZSIK | DABAS | |
U11 2013 | 2024.03.15 | BENE FERENC EMLÉKTORNA | IKARUS BSE | |
U11 2013 | 2024.03.24 | KÖLYÖKLIGA | BÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM | |
U11 2013 | 2024.03.24 | 10:00 | RÉGIÓS BOZSIK | DABAS |
U11 2013 | 2024.04.04 | DUNAMENTI | ||
U11 2013 | 2024.04.07 | BOZSIK TORNA | ||
U11 2013 | 2024.04.07 | 14:00 | RÉGIÓS BOZSIK | IKARUS |
U11 2013 | 2024.04.14 | KÖLYÖKLIGA | BÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM | |
U11 2013 | 2024.04.14 | 13:00 | RÉGIÓS BOZSIK | KECSKEMÉT |
U11 2013 | 2024.04.14 | MLSZ TORNA | MISKOLC | |
U11 2013 | 2024.04.21 | 9:00 | RÉGIÓS BOZSIK | CEGLÉD |
U11 2013 | 2024.04.21 | BOZSIK TORNA | ||
U11 2013 | 2024.04.28 | 10:00 | RÉGIÓS BOZSIK | JÁSZBERÉNY |
U11 2013 | 2024.04.28 | KÖLYÖKLIGA | BÁNKA KRISTÓF SPORTCENTRUM | |
U11 2013 | 2024.05.04-05 | DUNAMENTI | ||
U11 2013 | 2024.05.12 | 9:30 | RÉGIÓS BOZSIK | BUGYI |
U11 2013 | 2024.05.13 | BOZSIK TORNA | ||
U11 2013 | 2024.05.18 | DUNAMENTI | ||
U11 2013 | 2024.05.26 | 9:00 | RÉGIÓS BOZSIK | DUNAHARASZTI |
U11 2013 | 2024.06.02 | BOZSIK TORNA | ||
U11 2013 | 2024.06.09 | JUNIÁLIS KUPA | SZŰCS LAJOS SPORTCENTRUM | |
U11 2013 | 2024.06.13-16 | Gallini Cup | ||
U12 2012 | 2024.03.12 | 14:30 | MINI TORNA | IKARUS BSE |
U12 2012 | 2024.06.08 | JUNIÁLIS KUPA | SZŰCS LAJOS SPORTCENTRUM | |
U12 2012 | 2024.06.13-16 | Gallini Cup | ||
U13 2011 | 2024.03.12 | 14:30 | MINI TORNA | IKARUS BSE |
U13 2011 | 2024.06.13-16 | Gallini Cup | ||
U14 2010 | 2024.06.13-16 | Gallini Cup | ||
U15 2009 | 2024.06.13-16 | Gallini Cup |
(A sorsolás a megjelölt időpontokhoz képest változhat.)
2023/2024-es szezon bajnoki sorsolás
BLSZ II. osztály 1. csoport - felnőtt
MLSZ Regionális U19 Kiemelt Kelet
MLSZ Regionális U-17 Kiemelt Kelet
MLSZ Regionális U15 Kiemelt Kelet
MLSZ Regionális U-16 Alap Észak-közép Csoport
MLSZ Regionális U-14 Alap Közép Csoport
BLSZ IFJÚSÁGI U-17
BLSZ SERDÜLŐ U-15 2. CSOPORT
BLSZ SERDÜLŐ U-14 HNP 3. CSOPORT
ÖREGFIÚK I. OSZTÁLY
OLD BOYS I. OSZTÁLY
VETERÁN I. OSZTÁLY
Adatok forrás: MLSZ Adatbank
2022