Kezdőcsapat: Lele Levente, Zsilinszki Márk, Csikós Zétény, Boga Máté, Rémi Bendegúz, Pádár Kende, Pető Bendegúz

Cserék: Bábosik Levente, Mukovics Márton, Móri Kolos, Fehér Zsombor

Ikarus- Barca Akadémia 4-7
Ikarus-FTC 2-7
Ikarus- Gödöllő 4-7

Rácz Viktor vezetőedző értékelése:

Sajnos mind a 3 mérkőzésen vereséget szenvedtünk, viszont nagyon jó ellenfelek ellen nagyon jó mérkőzéseket tudtunk játszani, ami segíti a gyerekek fejlődését. Az első fordulóhoz képest (kivéve ott a DVTK) sokkal jobb és szervezett csapatok ellen léptünk pályára.

Negatívumként egy dolgot tudok kiemelni, hogy továbbra is keveset van nálunk a labda (bár már többet, mint ezidáig mérkőzések során. Ennek következtében a csapat a 30-33 percre rendre elfáradt, a labda megtartásában mindenképp előre lépés szükséges. Ami pozitívum, hogy rengeteg labdát tudtunk szerezni az ellenfél térfelén, a letámadásaink 80%-ban működtek, bár itt is van még mit csiszolni. Sikerültek a labdakihozatalok is. Ami még kiemelendő, hogy minden csapat ellen már 1-1 félidőre felvették a srácok a versenyt (Barca 2. 3-2 a mi javunkra, FTC első félidő 2-2, Gödöllő első félidő 2-1 a Gödöllő javára).

Külön kiemelném: Pádár Kende, Boga Máté, és a rendre csereként jó beálló Muskovics Márton teljesítményét.