Összeállítás: Fodor, Paulovics, Jova, Canea, Papp, Posta, Gugyela, Baruni, Horváth, Beke, Apfel

Cserék: Lajtai, Polyák, Juhász, Pataki, Vekerdi

Gól: Juhász R. 50′

Csizmadia Attila edzői értékelése:

Őszies időben játszottunk Szombaton Debrecenben. Sajnos ismételten sok hiányzónk volt. A mérkőzést ismételten jó felfogásba kezdtük, az első félidőben több helyeztünk is volt, de sajnos ezek a helyzetek kimaradtak. A félidőben 0:0-s eredménnyel mentünk az öltözőbe, és azt kértük a srácoktól, hogy sok passzal nyugodtan játszanak.

A második félidőben még 3-4 helyzetet kialakítottunk, de sajnos ezekből gólt nem tudtunk szerezni. Végül egy egyéni villanás döntött, az ellenfél kapusa rosszul szabadított fel, és 45(!) méterről az üres kapuba emelt Juhász Roland. Ezt követően a srácok hősiesen védekeztek, és megőriztük az előnyünket.

Ismételten pozitív, hogy ellenfelünk nem tudott kialakítani nagy helyzetet, javarészt átlövésekkel próbálkoztak. Több nagyon jó teljesítményt láttunk.