Beszámoló: U8-2015 Főnix minitorna

Szombaton Szoboszlai Dominik nevelőegyesületénél, a Főnix Gold FC-nél jártunk minitornán, ahol 4*20 percet játszottunk:

Keret:
Cseh, Gyurkovics-Donnert, Kántor,  Monostori, Pavelkó, Szegedi,Tóth-Farkas

IKARUS BSE – Főnix Gold 3-7
G.: Pavelkó (2), Kántor
Az első meccsen nem nagyon vettük fel az érkező támadókat, sok technikai hibával játszottunk, nem gondolkoztunk elég gyorsan és lassan fociztunk.

IKARUS BSE – Vidi BK 5-1
G.: Pavelkó (3), Monostori, Kántor
Mi irányítottuk a játékot, és csak az volt a kérdés, hogy mennyi gólt rúgunk.

IKARUS BSE – Főnix Gold 1-4
G.: Pavelkó
A harmadik mérkőzést már sokkal jobb hozzáállás és nagyobb koncentráció, sokkal gyorsabb tempó jellemezte a csapatot. Megvoltak a lehetőségek a további gólszerzésre, de amíg nálunk kimaradtak a helyzetek, ellenfelünk pedig kihasználta a lehetőségeket.

IKARUS BSE – Vidi BK 5-2
G.: Cseh(2), Pavelkó (2), Gyurkovics-Donnert
A harmadik mérkőzésen megnéztük, hogy a nem megszokott posztokon hogyan teljesítenek a fiúk, és bár két hibából ellenfelünk vezetett 2-0, az 5 rúgott gólnak akár a háromszorosát is szerezhettük volna, ha kicsit bátrabbak vagyunk, és merünk egy-egy cselt csinálni a kapussal szemben.