Beszámoló: 2014 Kölyökliga 1. forduló

1 győzelem és 1 döntetlen az 1. fordulóban

Schile Bende edzői értékelése:

Izgatottan várta már a csapat, hogy elkezdődjön a szezon, ez vissza is köszönt a játékosok hozzáállásában amire panasza senkinek nem lehet. Az első mérkőzést végig dominálva magabiztos 4-0-ás győzelemmel kezdtünk a Gyömrő csapata ellen. Második mérkőzésünkön a Hidegkút volt az ellenfél, nem kezdtük frissen az első félidőt így hamar hátrányba került a csapat, az egyenlítő gólra viszont nem kellett sokat várni ami új lendületet adott nekünk és visszajöttünk a meccsbe. A félidei állás 2-1 volt ellenfelünk javára és hatalmas küzdelem során sikerült kiegyenlíteni a második félidő végére. Külön szeretném kiemelni ellenfelünk 2016-os születésű kapusát aki 7-8 elképesztő bravúrt bemutatva tartotta meg csapatának az egy pontot.
Ellenfeleinknek további sok sikert kívánok.