Beszámoló: 2014 Kölyökliga 2. ford és Dunamenti Liga

Kölyökliga 2. forduló

Schile Bende edzői értékelése:

A múlt hétvégével ellentétben most az első meccsünket csupán testben kezdtük el a pályán, csapatunk ébresztőórája a 3. kapott gól után szólalt meg, innentől mintha egy új meccs kezdődött volna és a félidőre egyenlő állással vonultak a csapatok az árnyékba. A második félidő nagy küzdelmet hozott de végül ellenfelünknek volt több szerzett gólja a végső sípszó megszólalásakor. Egy meccsnyi pihenőt követően a Dunakeszi csapata ellen egy ki-ki meccsen, hatalmas küzdelem után végül 5-4-es vereséggel zártunk, ellenfelünk minden szerzett góljára szinte egyből jött a válaszunk, 4-4 volt az állás amikor kétszer is ziccerbe léptünk ki ám nem sikerült értékesíteni a helyzetet. A végeredményt tekintve lehetett volna ez pont fordítva is. Összességében maximálisan elégedett vagyok a srácok hozzáállásával, megmutatták, hogy soha nem adjuk fel.
(Schile Bende)

Dunamenti Liga

Nikolaidisz Angelosz edzői értékelése:

Sok sérüléssel bajlódó csapattal indultunk a Dunamenti liga 3. fordulójára ami sajnos az eredményekben vissza is köszönt. Nem könnyítette meg a csapatok dolgát a rettentő hőség a nap közepén. Első mérkőzésünkön az Eger ellen maradt alul csapatunk. A második meccsre jobban felpörögve sokáig fej-fej mellett zajlott a játék, helyenként jó befejezésekkel 3 gólig juttot a csapatunk, sajnos a végére 3 lett a differencia ellenfelünk javára. Az utolsó meccsen próbáltuk megnehezíteni az UTE dolgát de ma ez sem sikerült. Dolgozunk tovább, a pozitívumokat erősítjük a negatívumokból pedig tanulunk.