Beszámoló – Videóval: BLSZ IFJÚSÁGI U-17 2. forduló

2023.09.10 – 14:00 // Budapest, Ikarus BSE Sporttelep

Összeállítás: Varga, Vekerdi, Bene, Kelemen, Pataki, Győrfi, Smelo, Filius,Gyurkovics, Gyurkó, Herczeg

Cserék: Kiss 53′, Eszéki 46′, Marosi 46′, Yaka 62′, Széman 46′, Vörös 46′

Gólok: Pataki 3′, 72′, Marosi 59′, Kiss 81′

Csizmadia Attila vezetőedző értékelése:

A hétvégén a Szent István SE csapatát fogadtuk. Nem gondoltam volna, hogy szeptember közepén 35 fokban fogunk játszani, de így lett.
Úgy érzem az egyik bajnok aspiránst láttuk vendégül, és egy jó iramú küzdelmes mérkőzést játszottunk.

Az első félidőben magasan védekeztünk, és számtalan lehetőségünk volt, mégis csak egy gólt szerzett a csapat.

A második félidőben többet is cseréltem, és a friss játékosok új lendületet adtak a csapatnak és további három gólt szereztünk. 4:0- S vezetésnél kicsit fogyott a koncentráció és az ellenfél szépített így a végeredmény 4:1

Úgy érzem végig a csapatom akarata érvényesült, és külön öröm számomra hogy a kispadról beállva két játékos is gólt szerzett.