Beszámoló: MLSZ Országos U17 Alap 3. forduló

2023.09.23 – 12:00 // Pécs, PMFC Kovácstelep Sporttelep

Összeállítás: Bérczes – Dudás, Csides,Hadzsi,Laczkó- Szatlmayer, Holdas, Hajdú- Melovics,Erdélyi,Boga

Cserék: Kis,Varga,Vámosi,Szentkatolnay,Huszár Sz.,Huszár G

Gólok: Csides 28′, Holdas 60′, Boga 81′

Moskovits Gábor vezetőedző értékelése:

Éreztem, hogy nem fogjuk tudni végig játszani a bajnokságot, úgy, hogy nem kapunk gólt és minden meccsünket megnyerjük. Az első nagyjából a második percben beigazolódott, a második pedig a 94-ben.

Egy rendkívül változatos mérkőzést játszottunk a nagyon céltudatos, direkt focit játszó Pécs ellen. Az első félidőt végig mi irányítottuk, de az ellenfél egy kontra és pontrúgás után is betalált. A második félidő első 10 percében akár el is veszíthettük volna a meccset, de utána sikerült visszajönnünk a találkozóba és egyenlíteni tudtunk. A végén még ziccerünk volt a 3 pontért, de sajnos a játékvezető tévesen lest ítélt.

3-1 után nagy dolognak tartom, hogy sikerült egyenlíteni, de azért sokkal több volt ebben a meccsben, Ha három héttel ezelőtt valaki azt mondja, hogy 3 meccs után lesz 7 pontunk, nem biztos, hogy elhiszem, de most azt érzem, hogy Pécsett hagytunk két  pontot.