Beszámoló: MLSZ Regionális U-14 Alap Közép Csoport 8. forduló

2023.10.21 – 12:00 // Budapest, Gloriett Sportiskola

Ikarus: Szekeres (Pecsenye), Vígh, Zorkóczy, Irha (Nagy D.), Molnár (Kádár), Mesics, Humayer, Szabó, Volk, Kakuk (Lóránth), Zana.

Gólszerző: Mesics 2

Balog Zsolt vezetőedző értékelése:

Fizikailag egy erősebb ellenféllel találkoztunk. Az első negyedórában irányítottuk a játékot, majd egy támadó szögletből mi kaptunk gólt. Fel sem eszméltünk és az ellenfél már a második kontratámadásából ismét gólt szerzett. Ezt követően nagy önbizalmat kapott a hazai csapat és átvették a kezdeményezést. A kidolgozott helyzeteiket, pedig nagy számmal ki is használták. A második félidőre úgy mentünk ki, hogy ezt a félidőt megnyerjük. Jól is kezdtünk, gólt szereztünk, majd 11-est hibáztunk. Az ellenfél gyors ellentámadásaival, pedig továbbra sem tudtunk mit kezdeni. Helyzeteket alakítottunk ki, szereztünk ismét egy szép gólt, és kihagytunk 2-3 nagyobb helyzetet. A Gloriett megérdemelten nyerte a találkozót, bár úgy érzem ennyi gól nem volt a két csapat között.