Beszámoló: MLSZ Országos U17 Alap 11. forduló

2023.12.06 – 13:00 // Budapest, Ikarus BSE Sporttelep

Ikarus: Bérczes- Dudás,Csides,Hadzsi,Laczkó- Szatlmayer,Holdas,Melovics-Huszár,Vámosi,Boga
CSere: Kiss,Kolaj,Szentkatolnay,Molnár,Hajdú,Erdélyi,Bene

Gól: Vámosi

Moskovits Gábor vezetőedző értékelése:

Az őszi szezon utolsó mérkőzésén a Szeged csapatát fogadtuk. Nagyon változatos, érdekes mérkőzés volt. Nagy lendülettel, aktívan kezdtünk és az első 5 percben 3 ziccerünkkel el is dönthettük volna a három pont sorsát. Később, a vezető gólunk után azonban ellenfelünk átvette a kezdeményezést és inkább ők uralták a mérkőzést. Ekkor sajnos kihagytunk egy 100%-os ziccert, amit ellenfelünk góllal büntetett. A félidőig akár fordíthattak is volna. A második félidőben szinte csak az ellenfelünk térfelén zajlott a játék és ekkor is volt 2-3 nagy lehetőség, de hiányzott a frissesség, a kreativitás a játékunkból. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy ellenfelünk kontráiban mindig benne volt a veszély és bár helyzetekig nem jutottak el, de ez csak azért volt, mert hátul 1-1 nagy mentéssel megakadályoztuk. Ezért bár közelebb álltunk a győzelemhez, nem lehetünk elégedetlenek a döntetlennel sem.Egy nagyon szimpatikus csapattal találkoztunk. Véleményem szerint az őszi szezonban az ellenfeleink közül magasan a szegedi srácok játszották a legfejlesztőbb hatású játékot ellenünk. Gratulálok nekik, igazán jó csapat! Egy fantasztikus őszt zártunk,ahol 3 ponttal maradtunk le az elsőtől.