Beszámoló: U13-as BLSZ téli futsal

BLSZ TÉLI FUTSAL U-13 "E" CSOPORT 2. forduló

2024.01.14 – 12:00 // Budapest, Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium

Eredmények:

Ikarus BSE – Cső Montage BFC II. 4-1

Ikarus BSE – Puebla FS TFC 7-2

Ikarus BSE – Újpest FC – 220 VOLT 4-7

Gaál-Szabó Krisztián (U13 vezetőedző) értékelése:

A srácok 3 meccset játszottak. Az elején fel kellett vennünk a ritmust, mert a nagy pályához vannak szokva a játékosok, viszont hamar magunkra találtunk és nagyon jól kezdtünk az első meccsen. A második meccsen még felszabadultabban tudtunk játszani és gyönyörű támadások végén szép gólokat szereztünk. Az utolsó meccs volt a legnehezebb. Egy nagyon jó csapat ellen játszottunk és a srácokon is látszódott, hogy azért kezdenek fáradni. Az első félidő után 6:2re vezetett az ellenfél, de ez futsalban semmit se jelent. A második félidőre nagyon felszívták magukat a srácok, ha a szerencse mellénk áll bármi lehetett volna, de sajnos nem így volt. Ettől független nagyon büszke vagyok a srácokra, mert nagyon jól játszottak. Megint megmutatkozott a mentális ereje a csapatnak!