Szent István SE - Ikarus bse U17B 0:3

024.03.10 – 12:00 // Budapest, ROKK Sporttelep (Szent István SE Sporttelep)

Gólok: Szentkatolnay, Kéri, Melovics

Csizmadia Attila Vezetőedző értékelése:

Hétvégén a Szent István SE csapatához látogatott a csapat. Sajnos a szokásosnál is több beteg és sérült volt, illetve sejthető léphetett, hogy az ellenfél az MLSZ bajnokságban szereplő játékosokkal fog kínálni, így egy nehéz mérkőzésre számítottam. Azt gondolom ennek ellenére az történt a pályán amit mi szerettünk volna. Mezőnyfölényben voltunk, az első félidőben 6-7 helyzetet kidolgoztunk, viszont ezeket a helyzeteket kihagytuk, és 11-st is hibáztunk. Végül a félidőben 2:0-ra vezettünk. A második félidőben, sem változott a játék képe, ekkor már a csere játékosok is szerepet kaptak, és végül sikerült szerezni még egy gólt. Azt gondolom, hogy ez a mérkőzés volt az eddigi legnehezebb, és egy nagyon jó csapatot sikerült legyőzni.