MLSZ Országos U17 Alap 17. forduló

Sajóvölgye-Ikarus BSE 0-2

2024.04.13 – 11:00  // Putnok, Sajóvölgye Focisuli – Elek Ákos Utánpótlás Központ – Centerpálya (Sajóvölgye Focisuli – Elek Ákos Utánpótlás Központ)

Ikarus: Kiss-Dudás,Hadzsi,Csides,Laczkó-Szatlmayer,Holdas,Vámosi-Huszár Sz.,Hajdú,Melovics
csere: Varga B,Varga L,Szentkatolnay,Molnár,Erdélyi,Huszár G

Gól: Erdélyi,Huszár G.

Moskovits Gábor vezetőedző értékelése:

Az első félidőben egészen jó volt a játékunk, bár kissé lassan építettük a támadásainkat. 4-5 nagyon komoly lehetőségünk volt, amikkel sajnos nem tudtunk élni. Az ellenfél kapusa sokszor hihetetlen bravúrral hárított. A második félidőben amikor már az ellenfelünk kezdte kiegyenlíteni a játékot, akkor szereztünk vezetést. Utána ismét csak a különbség volt a kérdés. Szimpatikus ellenfelet győztünk le, kapott gól nélkül, ami külön öröm. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy az első gólunkhoz szerencse is kellett. Az viszont, hogy két egymást követő meccset is a találkozó végén nyertünk meg már nem a véletlen műve. Kemény Dénes, aki minden idők talán legjobb vízilabda edzője, azt mondta :”A kapufa éle mindig igazságos, mert annak lövése pattan be, aki a hétköznapokon többet tett a győzelemért”.