BLSZ IFJÚSÁGI U-17 18. forduló

RKSK - Ikarus BSE 2-4

2024.04.14 – 10:00 // Budapest, RKSK Sporttelep (Újlak utca)

Csizmadia Attila vezetőedző értékelése:

Vasárnap az RKSK csapatához látogatott el a csapatom. Ha az őszi meccsből kiindulva érkeztek a szülők rokonok és barátok a mérkőzésére, akkor egy sok gólos, sima győzelmet remélték. Én is ezt gondoltam, ami utólag elismerem hiba volt. Eléggé indiszponáltak voltak a gyerekek, és a hazai csapat ki is használta, és az első félidő elején megszerezték a vezetést. A gólra gyorsan tudtunk válaszolni, de a mezőny fölényünket gólra váltani nem tudtuk, így 1:1 eredménnyel zárult az első félidő. A szünetben átbeszéltük a dolgokat, és a második félidőben gyorsan rúgtunk 3 gólt. Azt gondolom hogy ez megnyugtató volt, sajnos túlságosan, mert sikerült összehozni az ellenfélnek egy újabb gólt. Ezt követően az eredmény nem változott, így 4:2 re győzött a csapat. Ilyenkor pozitív dolgokat kell mondani, így továbbra is 100%-n vezetjük a bajnokságot.