Mlsz Kiemelt torna, Eger U9

Ellenfelek: Diósgyőri VTK (2-7), Szolnoki MÁV (3-4), Debreceni Olasz Focisuli (6-3), Eger SE (6-0)

Az első meccsen a Diósgyőr ellen nagy iramú volt a játék, és bár az elején vezettünk, a félidőben egy gólos hátránnyal fordultunk. A második félidőben a mi helyzeteink kimaradtak, ellenfelünk pedig kihasználta a lehetőségeit.

A második meccsen az Eger ellen csak a különbség volt kérdés, minden játékelemben felülmúltuk az egyébként tartalékos ellenfelünket.

A harmadik mérkőzésen csak a hozzáállás volt rendben, a játékban rengeteg technikai és döntési hiba csúszott, de így is 6 gólt szereztünk.

Az utolsó mérkőzésen újra magas hőfokon fociztunk, annak ellenére, hogy már az első percben hátrányba kerültünk. Egy jó felfogású, agilis ellenféllel szemben már a félidőben kialakult a végeredmény, a második félidőben nem esett, gól, helyzetek sokasága maradt ki mindkét oldalon. Kiemelném Csikós Zsombor félpályán túlról szerzett gólját, ami egy kiváló helyzetfelismerés után született.

A csapatból a különdíjat (oklevelet) Hornyák-Zay Balázs kapta. Ma ő nyújtotta a legjobb teljesítményt.