Keret: Kovács Levente, Nemestóthy Lőrinc, Rödönyi Csanád, Rácz Vince, Demjén Nándor, Szinyei Marci, Cech Bernát, Lakatos Dávid, Paróczi Viktor, Veres Dominik

IKARUS-FRADI: 2-3

IKARUS-JVSE: 1-1 BÜNTETŐKKEL: 4-3

IKARUS-PUSKÁS AKADÉMIA: 1-0

Zabó Ottó vezetőedző értékelése:

A csoportmérkőzéseken domináltunk és szebbnél szebb gólokat lőttünk. A Gödöllő ellen a 3-1-es vezetés tudatában kicsit kikapcsoltunk és a Gödöllőnek sikerült egyenlíteni.

A legjobb 8 között a Fradi következett, a mérkőzés elején egy 3 perces rövidzárlat 3 gyors gólt eredményezett a Fradi javára. Ugyan felzárkóztunk 3-2-re de az egyenlítésre már nem maradt idő. A JVSE ellen büntetőkkel jutottunk tovább így az 5-6.helyért játszottunk. A Puskás Akadémia ellen egy gyors góllal vezetést szereztünk, utána a kapusaink percei következtek sorra hárították a Puskás lövéseit.

Az egész tornán a mutatott játék nagyon tetszett, külön kiemelném a fegyelmet és a koncentrációt illetve ami a szintén fontos a lelkes szülői szurkolótáborunk, mert akkor lökést adnak a csapatnak hogy egyszerűen nem tudunk rosszul játszani.