A múlt héten két edzőmérkőzést is játszottunk egy akadémiai és egy tehetségközpont ellen. A szerdai mérkőzésen egy nagyon jó csapat ellen sikerült a gyerekeknek felvennie a versenyt. A szombati mérkőzésen a 35 fokban játszottak nagyszerűen a srácok, ahol végig mi irányítottuk a mérkőzést és a játékunk is rendben volt. Vannak még hiányosságok amiken a felkészülés során próbálunk még javítani.