Bajnok az U19 és az U14, ezüstérmes az U15

Bajnok az U19 és az U14, ezüstérmes az U15

Pünkösd vasárnap újabb csapatunk biztosította be dobogós helyét a tabellán! Az Olasz Focisuli -Debrecen vendégeként aratott győzelmének köszönhetően, az utolsó forduló eredményeitől függetlenül az Mlsz Regionális Kiemelt Kelet U15 ezüstérmes csapata az IKARUS BSE! 
Korábban az U19 és U14-es korosztályunk pedig bajnoki címet ünnepelhet a U19 Mlsz Regionális Kiemelt Kelet és az U14 Mlsz Regionális bajnokságokban.