MLSZ Regionális U15 Kiemelt Kelet 1. és 2. forduló

DSI-Ikarus 2-5

2024.08.31 – 12:00 // Debrecen, Debreceni Sportcentrum Stadion (Oláh Gábor utcai Stadion)

Hrepka Ádám vezetőedző értékelése:

Első bajnoki mérkőzésünk volt,óriási hőségben,fontos volt a jó rajt,amit a srácok teljesítettek,magabiztos játékkal,sok helyzetet kidolgozva,meggyőző fölénnyel nyertük meg a találkozót,de biztos,hogy lesznek sokkal erősebb ellenfelek is a csoportban,akik ellen ennél jóval gyorsabb játékra lesz szükség!

Ikarus-Dunakeszi 3-5

2024.09.08 – 12:00 // Budapest, Ikarus BSE Sporttelep

Sajnos az első 20 percben borzasztóan tompán kezdtünk,súlyos egyéni hibákkal megspékelve,ami 3 gólos hátrány jelentett,onnan kezdtünk magunkhoz térni,de a félidőben maradt a 0-3!
Második félidőben totálisan megváltozott a játék képe  3-2-re visszajöttünk,abban a periódusban azt éreztem,hogy meg fogjuk fordítani a mérkőzést,de sajnos egy labdavesztés után ők szereztek gólt,ezzel kicsit megtört a lendületünk!
Az első 20 percből tanulnunk kell és azt kell játszanunk végig amit a második félidőben mutattunk!