Összeállítás:

1. Lele Csaba Levente    –      Nagy András, Kovács Zsombor, Bencze Dániel, Domokos Dániel, Gaál Benedek, Kasinszky Milán, Mohamed Zahir, Kucsera Márk

Csere: Szikora András, Landini Dominik, Zakár András, Csikós Gergő, Frinta Lóránd

Margitay József vezetőedző értékelése:

Ez volt a gyerekeknek az első idegenben lévő mérkőzése füves pályán. A mérkőzés elején nagyon meg voltak illetődve, az első három percben a saját térfelükről sem tudtak kijönni. Miután elkezdtek bátrabban játszani és Lele Levi hatalmas védései is megvoltak, már elhitték, hogy van keresnivalójuk. Az első félidő vége előtt már 0:2 volt ide, de a félidő utolsó perceiben kaptunk egy elkerülhető gólt. A hazaiakat fellelkesítette és a második félidő legelején egyenlítettek is. Miután a győztes gólt is megszerezték, utána már nem volt komolyabb helyzetünk az egyenlítéshez. A mérkőzés utolsó negyedében pedig ismét fizikálisan és fejben is teljesen elfáradtunk. Az ellenfél jobb volt, sokkal több helyzetet dolgoztak ki és összeségében megérdemelten győztek.

Jók: Lele Csaba Levente, Gaál Benedek kiemelkedtek a mezőnyből.