BLSZ SERDÜLŐ U-13 HNP “G” CSOPORT 3. forduló

BVSC-IKARUS BSE 2-9

2024.09.28 – 14:00 // Budapest, BVSC-Zugló Stadion

Tuza Zsombor vezetőedző értékelése:

Esős időben a BVSC otthonába látogattunk. A a mérkőzést rendkívül jól, három védővel Kezdtük és fejeztük be.
A mérkőzés elejétől kezdve letámadtaunk. Ez hamar meg is mutatkozott a hiszen a 4. percben Hegedűs Dinh Manhung egy egész héten gyakorolt szituációból gólt tudott szerezni. A 28. percben Dankó-Szemes Nimród is egy gyönyörű gólt szerzett ezzel beállítva a félidei 2-0 eredményt.
Rendkívül játszottunk de sajnos a helyzetek kihasználásával gondban vagyunk még mindig.
De a második félidőben kinyílt a gólzsák, hiszem további 7 gólt szereztünk.
Tran Lam Phong 3 gólt, Kékesi Botond 1 gólt, Farkas Csaba 1 gólt, Margitay Levente 1 gólt, és Dankó-Szemes Nimród még egyet.
A csapattal rendkívül elégedett vagyok, mindenki tudja a maga feladatát, és rendkívül szervezetten játszunk.

Továbbra Is veretlenül várjuk következő ellenfelünket aki a BKV csapata lesz.