Hétvégén lejátszottuk második edzőmérkőzésünket is, a III. Kerületi TVE ellen léptünk pályára hazai környezetben.
A mérkőzést jól kezdtük, az első félidőben sikerült dominálni, fölényben játszottunk. Játékban ellenfelünk fölé nőttünk, így félidei vezetésünk nem volt véletlen. A második félidőben azonban megfordult a játék képe, alárendelt szerepet játszottunk, nem volt támadókátékunk. A mérkőzés vége előtt pár perccel a Kerületnek sikerült is fordítani, így végül 4:3-as vereséget szenvedtünk.
Sok sikert kívánunk ellenfelünknek, mi pedig dolgozunk tovább.